• $8,0641
  • €9,6759
  • 460.765
  • 1408.14
01 Nisan 2021 Perşembe 10:52 | Son Güncelleme:

Hekimoğlu 44. bölüm özeti, dizide neler oluyor? Hekimoğlu 44. yeni bölüm fragmanı yayında!

Hekimoğlu 44. bölüm özeti, dizide neler oluyor" Hekimoğlu 44. yeni bölüm fragmanı yayında!

Hekimoğlu 44. yeni bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan Hekimoğlu yeni bölüm heyecanı sürüyor. Peki Hekimoğlu 44. yeni bölümde neler olacak?

Hekimoğlu 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken ekranların sevilen dizisi Hekimoğlu yeni bölümde beklenmedik olaylar yaşanıyor. İşte Hekimoğlu 44.bölüm fragmanı ve detayları..

HEKİMOĞLU 44. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Hekimoğlu dizisinde, Ailesini küçük yaşta kaybeden Nur Yiğityürek, hayatın acımasız yüzüyle çok erken yaşlarda tanışmıştır. Onlarca işe girip çıkan genç kadın, yaşamını idame ettirmek için sokakta 'Bul Karayı Al Parayı' oynatan dolandırıcıyla iş birliği yaptığı sırada önce aklı karışır, sonra kendinden geçer ve hastaneye kaldırılır. Karar verme yetisini kaybeden Nur, ilginç bir vaka olarak Hekimoğlu'nun dikkatini hemen çeker.

Ekip ve Hekimoğlu'nun vakayı çözme sürecinde içgüdülerini dinleyip insiyatif alan Mehmet Ali, hiç ummadığı bir sonuçla yüzleşmek zorunda kalır. Orhan ve İpek'in birlikte baş başa zaman geçirmelerinden farklı anlamlar çıkaran Hekimoğlu, ikiliyi yakın takibe alır. Bu takip Hekimoğlu'nu Orhan'ın eski evliliğinin derinlerine kadar götürecektir. Ayrılık konuşmasından sonra Zeynep'in beklediği kadar kötü olmayan Emre'nin ikili konusunda başka planları vardır. Kendi geçmişi ve vaka arasında benzerlikler fark eden Mehmet Ali, genç kadına karşı ister istemez önyargılar geliştirir. Objektifliğini kaybedip Hekimoğluculuk oynamak Mehmet Ali'ye pahalıya patlayacaktır.

Hekimoğlu ve ekip Nur'u iyileştirebilecek mi? Orhan ve İpek arasında gerçekten bir şey var mı?

Mehmet Ali nasıl bir son bekliyor?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20:00'de Kanal D'de...

<h3>Akupunktur Derneği Onursal Başkanı Dr. Murat Topoğlu iftarda tüketilmesi gereken besinleri AKŞAM

İftarda neler tüketmeliyiz?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de