• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
07 Nisan 2021 Çarşamba 11:59 | Son Güncelleme:

Hekimoğlu 44. bölüm izle tek parça! Hekimoğlu 44. son bölüm kesintisiz izle!

Hekimoğlu 44. bölüm izle tek parça! Hekimoğlu 44. son bölüm kesintisiz izle!

Kanal D'nin sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Hekimoğlu bu akşam 44. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Timuçin Esen, Okan Yalakbık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın başrollerini paylaştığı dizide bu hafta yine heyecan dolu sahneler yaşanacak. Dizinin yeni bölümünde Hekimoğlu zamana karşı yarışıyor...

Salı akşamlarının sevilen dizisi Hekimoğlu bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Orhan, yıllardır lösemi ile mücadele eden genç hastası Nihat'a, kardeşi Mete'den ilik nakli yapmaya hazırlandığı an Mete beklenmedik şekilde hapşırır. Mete'nin vücudunda bir enfeksiyon olma ihtimalinden şüphelenen Orhan, kanserli abiye, enfeksiyonlu kardeşten ilik nakli yapma riskini almaz ve Hekimoğlu'ndan yardım ister. Hekimoğlu 44. bölüm izleme linki haberimizin detaylarında...

HEKİMOĞLU 44. BÖLÜM İZLE!


HEKİMOĞLU 44. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Orhan, yıllardır lösemi ile mücadele eden genç hastası Nihat'a, kardeşi Mete'den ilik nakli yapmaya hazırlandığı an Mete beklenmedik şekilde hapşırır.

Mete'nin vücudunda bir enfeksiyon olma ihtimalinden şüphelenen Orhan, kanserli abiye, enfeksiyonlu kardeşten ilik nakli yapma riskini almaz ve Hekimoğlu'ndan yardım ister.

Küçük kardeşin hapşırmasına neyin neden olduğunu bulmak için kolları sıvayan Hekimoğlu ve ekibin vakayı çözmek için önünde 5 gün vardır.

Hekimoğlu ve ekip teşhis koymak için zamana karşı yarışırken kanserli abinin durumu giderek kötüleşmekte, hapşıran kardeşin ise belirtileri artmaktadır. Öyle ki aile bir noktada çocuklardan birinden vazgeçme kararıyla yüz yüze gelir.

Geçtiğimiz günlerde içgüdelirini dinleyip insitiyatif alan ve sonucunda vakanın ölümüne neden olan Mehmet Ali henüz kendini toparlayamaz. Emre ve Zeynep arasındaki "Salı günü aşk itirafı" geleneği ise tam gaz devam eder.

Hekimoğlu'nun evinde yaşamaya başlayan Orhan'ın köpeği Bebek, isminin aksine tavırlar sergileyerek Hekimoğlu'nun sinirlerini zorlar.

Hekimoğlu ve ekip zamana karşı sürdürdükleri yarışı kazanabilecek mi? Orhan kanserli abiye kardeşinden ilik naklini zamanında yapabilecek mi? Mehmet Ali istifa konusunda kararlı mı?

Baraj 34. bölüm izle tek parça! Baraj son bölüm kesintisiz izle!

Masumlar Apartmanı 28. bölüm izle tek parça! Masumlar Apartmanı son bölüm full izle!

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü