• $8,117
  • €9,802
  • 464.061
  • 1365.27
08 Eylül 2020 Salı 19:35 | Son Güncelleme:

Hekimoğlu 15. bölüm özeti...

Hekimoğlu 15. bölüm özeti...

Başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık ve Ebru Özkan Saban'ın paylaştığı Hekimoğlu yeni sezon ilk bölümüyle 1 Eylül Salı akşamı izleyici karşısına çıktı.

Ekranların sevilen dizisi Hekimoğlu 1 Eylül Salı akşamı yayınlanan 15. bölümüyle yeni sezonuna başladı. Koronavirüs sebebiyle çekimleri aksayan ve ekranlara veda eden dizi yeni sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor. 

HEKİMOĞLU 15. BÖLÜM ÖZETİ

Başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık ve Ebru Özkan Saban’ın paylaştığı Hekimoğlu dizisinin 1 Eylül Salı akşamı yayınlanan yeni sezon 1. bölümünde; Hekimoğlu’nun ekibi Zeynep’in gidişiyle iki kişi kalır. İpek bu sayıyı bir an önce üçe çıkarmak konusunda ısrarlıdır.

Hekimoğlu’na yeni adaylarla iş görüşmeleri ayarlar. Hepsi birbirinden donanımlı adaylar gelip giderken Hekimoğlu’nun aklı Zeynep’tedir. Evine gidip işe geri dönmesini ister. Ancak Zeynep’in bunun için çok kişisel bir şartı vardır! Hekimoğlu, hiç alışık olmadığı bu şartı kabul ederse geri dönecektir.

Tüm bunlar olurken Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne genç bir hasta gelir. Genç adamın, hastalığının pek çok belirtisi vardır. Ancak bu belirtilerin hepsini birden açıklayan nedeni bulmak hiç kolay olmaz.

<p>Bedir Acar, 'Bunu hep yapıyorlar, Şener Şen'e yaptılar,  Orhan Gencebay'a, Yavuz Bingöl'e, Alev A

Erkan Oğur ezik mi ?

EURO 2020 kupası Roma'da sergilendi

Devrilen tırın altında kalarak alev alan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti

Aksaray'daki gizemli yer altı şehri ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor