• $7,3078
  • €8,7983
  • 402.447
  • 1527.45
16 Şubat 2021 Salı 11:50 | Son Güncelleme:

Hayranlarına müjdeli haber! Afili Aşk dizinin ünlü oyuncusu Kırmızı Oda'ya geliyor!

Hayranlarına müjdeli haber! Afili Aşk dizinin ünlü oyuncusu Kırmızı Oda'ya geliyor!

TV8'in reyting rekorları kıran dizisi Kırmızı Oda'ya bir oyuncu daha geliyor. Daha önce Afili Aşk ve Gülümse Yeter dizilerinde oynayan Yılmaz Kunt, Kırmızı Oda'nın ilerleyen bölümlerinde rol alacak. Haberi duyan hayranları şimdiden Pınar Deniz ile yakıştırma yaptı. Ancak Kunt'un hangi rolde oynayacağı henüz belli değil.

Cuma günlerinin sevilen dizisi Kırmızı Oda, yayınlanmaya başladığı günden itibaren birçok oyuncuyu konuk olarak ağırladı. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan dizi bu sezona damgasını vurdu. Binnur Kaya'nın Doktor Hanım rolü ile sarsıcı hayat hikayelerini dinlediği Binnur Kaya'nın Doktor Hanım rolü ile sarsıcı hayat hikayelerini dinlediği karakterler, izleyenleri oldukça etkiliyor. Birçok ünlü isme yer veren dizide bu sefer de Yılmaz Kunt konuk oyuncu olarak gelecek.

Şimdilerde Aslıhan Gürbüz'ün oynadığı Kumru ve Erkan Petekkaya'nın hayat verdiği Sadi ile birlikte Pınar Deniz'in oynadığı Nazlı da dizinin dikkat çeken hikayelerinden. Dizinin yeni bölümlerinde yeni isimlerin canlandırdığı karakterleri görmeye devam edeceğiz. Bunlardan birisi de son olarak Afili Aşk dizisinde oynayan genç oyuncu Yılmaz Kunt.

Kunt, Gülümse Yeter ve Bahtiyar Ölmez dizilerinden sonra Afili Aşk dizisinde ekranlara gelmişti. Bu kez Kırmızı Oda dizisinde oynayacak Kunt'un, henüz hangi karakteri canlandıracağı belli değil.

<p><span>28 Şubat darbesiyle iktidardan uzaklaştırılan ve bu uğurda büyük bedeller ödeyen Erbakan'ı

CHP'nin 'Erbakan' ilgisi

Niğde'de kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı

Akkuyu Santrali'nde ikinci ünitenin konsol kirişinin kurulumu tamamlandı

Adıyaman'da ''Gastropod'' nesline ait hayvan fosili bulundu