• $ 7,3631
  • € 8,7169
  • 460.112
  • 1083.83
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
31 Temmuz 2020 Cuma 21:02 | Son Güncelleme:

Hanımağa'nın Gelinleri filmi oyuncuları kimler, konusu ne? Hanımağa'nın Gelinleri nerede çekildi?

TRT 1'in bayrama özel olarak hazırladığı Hanımağa'nın Gelinleri filmi konusu ve oyuncuları ile ekran başındakilerin beğenisini kazanmayı başardı. Kurban Bayramı'nın 1. günü saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan filmin oyuncu kadrosunda Aslıhan Güner, Burak Serdar Şanal, Benian Dönmez, Sinan Çalışkanoğlu gibi isimler yer alıyor. Peki, Hanımağa'nın Gelinleri filmi nerede çekildi? Filmin konusu nedir, oyuncuları kimler?

Başrollerini Aslıhan Güner ve Burak Serdar Şanal’ın paylaştığı Hanımağa’nın Gelinleri filmi 31 Temmuz Cuma günü TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. TRT 1 tarafından bayrama özel olarak çekilen filmin yapımcılığını İbrahim Elma, yönetmenliğini Ali Ayyıldız üstleniyor. Kurban Bayramı’nın 1. günü saat 20.00’de izleyici karşısına çıkan film ekran başındakilere keyifli dakikalar yaşatıyor. İşte Hanımağa’nın Gelinleri filmi konusu ve oyuncuları...

HANIMAĞA’NIN GELİNLERİ KONUSU NE?

Çanakkale’de geniş bir çiftliğe sahip olan Dilber Hanımağa bayramı çocuklarıyla bir arada geçirmek ister ama çocuklar işlerini bahane ederek gelmek istemezler, fakat kimsenin beklemediği bir gelişme olur. Dilber’in bayram öncesi aniden rahatsızlanması çocuklarının apar topar çiftliğe gelmesini sağlar, ancak çocuklar beraberlerinde bazı sırlarını da getirirler. Dilber bu sırlarla yüzleşirken ailesini bir arada tutmak için çabalayacaktır. Hastalığı tehlikeli bir seviyeye gelen Dilber, kısa kalan ömrünün son anlarında hem ailesinin sorunlarıyla ilgilenecek hem de bu hastalığı herkesten saklayarak ailesinin güzel bir bayram geçirmesini sağlayacaktır.

Kurban Bayramı’nda evlatlarıyla bir araya gelen Dilber, çocukları ile özlem giderir ama beklenmedik bir şekilde yeni gelin adayı ile tanışır. Dilber, yeni gelin adayının arkeolog olmasından hoşlanmaz. Çiftlikten kovduğu eski çalışanları gibi onun da define avcısı olduğunu düşünür. Dilber’in bir yıldır baktığı Kınalı’nın kaybolması ile tüm aile bilinmedik bir maceraya sürüklenir. Tüm olumsuzluklara rağmen Dilber, ailesine bir arada olmanın önemini öğretmiş olur. Böylece bu bayram tüm aile için farklı bir hayatın başlangıcı olacaktır.

HANIMAĞA’NIN GELİNLERİ FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Kurban Bayramı'nın 1. günü saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında yayınlanan Hanımağa'nın Gelinleri filminin çekimleri Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde gerçekleştirilmiştir. Ayvalık'ta 12 günde çekilen filmde, geniş bir çiftliğe sahip olan Dilber hanımın, çocuklarıyla bir araya gelmek istediği bayram öncesi aniden rahatsızlanması üzerine yaşananlar anlatılıyor.

HANIMAĞA’NIN GELİNLERİ OYUNCULARI

Hanımağa’nın Gelinleri filmi oyuncu kadrosunda Aslıhan Güner, Burak Serdar Şanal, Benian Dönmez, Sinan Çalışkanoğlu, Ferdi Sancar, Giray Altınok, Berfu Öngören, Güzide Arslan ve Cezmi Baskın yer alıyor.

Kültür sanat etkinliklerinde bu hafta

Kültür sanat etkinliklerinde bu hafta

14 Ağustos 2020 altın fiyatları bugün ne kadar oldu?

14 Ağustos 2020 altın fiyatları bugün ne kadar oldu?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Ukrayna'da çiçeklerle yapılan çizgi film karakterleri büyü

Ukrayna'da çiçeklerle yapılan çizgi film karakterleri büyük ilgi görüyor