• $8,1704
  • €9,8365
  • 467.051
  • 1349.28
05 Mart 2021 Cuma 11:15 | Son Güncelleme:

Günü değiştirilince toparlayamadı… Finale adım adım gidiyor

Günü değiştirilince toparlayamadı… Finale adım adım gidiyor

Yıldız oyuncu kadrosu ve dikkat çekici hikayesi ile sezona bomba gibi başlayan Akrep dizisi, yayın günü değiştirildikten sonra bir türlü toparlayamadı. İlk bölümden itibaren oluşan kemik izleyici kitlesini bu karar sonrasında kaybeden dizi için Star TV devam kararı almıştı. Ancak Demet Akbağ ile Evrim Alasya ikilisini başrolde buluşturan dizinin gidişatı ise pek iyi değil.

Bu yılın başlarında yayın hayatına başlayan Akrep dizisi ortalama reytinglerle yoluna devam ediyordu. Ancak kanalın aldığı karar ile dizinin günü değiştirildi. Günü değiştirilmeden önce belli bir izleyici kitlesi oluşturan dizi, bu kararın ardından mevcut kitlesini de kaybetti. Dün akşam 13. bölümü yayınlanan dram projesinin hikayesine yönelik olarak yorumlar olumlu. Ancak perşembe akşamları çok güçlü yapımların olması Akrep için büyük bir engel teşkil ediyor.

Dün akşam yayınlanan bölüm ile dizinin reytingleri daha da geriledi. Total ve AB kategorisinde 2'li reytinglere düşen dizi sadece ABC1'de 3'lü oranlarda kalabildi. Totalde günü 17.bitiren Akrep, AB'de ise 12. oldu.ABC1 performansı da 13. olarak gerçekleşti.

Star TV, diziyi yayında tutmak istese de reytinglere bakılınca bunun uzun süreli bir tavır olmayabileceği de düşünülebilir. Yani dizi için bir final kararı alınırsa bu karar şaşırtmayacaktır.

<p>Aşı çalışmalarının önce klinik ardından faz-1, faz-2 ve faz-3 çalışmalarından oluştuğunu belirten

Yerli aşıya nasıl gönüllü olabiliriz?

Hayat kurtaran çok önemli bilgiler

Eski otomobilini karavana çevirdi! Sosyal medyada fenomen oldu

Tarla sürerken buldu! Şimdi Çorum Müzesi'nde sergileniyor