İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.729
  • 5.491
  • 194.43
  • 93043
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Gülizar dizisinde Gülizar evden kovuluyor

Son bölümde Evden kovulan Gülizar, herkese son bir ders verir ve çiftliği terk eder.

x

Son bölümde Evden kovulan Gülizar, herkese son bir ders verir ve çiftliği terk eder. Babasından kalan tüm mirası reddeden Gülizar, bu davranışıyla onlara parada pulda gözünün olmadığını da göstermiş olur. Gülizar'ın bu davranışı elbetteki tüm aileyi sevindirir. Herkes ondan kurtulmuş olmanın rahatlığı içine girer. Ancak bu mutlulukları uzun sürmeyecektir. Çiftlikte yaşanan beklenmedik bir gelişme onlara hayatlarının şokunu yaşatır. Gülizar'ın gidişiyle en büyük üzüntüyü ise Murat duyar. Murat, Gülizar'a iyiden iyiye aşık olmuştur. Üstelik Gülizar da ona aşıktır ancak bunu kendine bile itiraf etmekten çekinir.

GÜLİZAR 7. BÖLÜM FRAGMANI

GÜLİZAR SON BÖLÜM ÖZETİ

Şerif’in silahlı tehdidine maruz kalan Gülizar, Murat tarafından kurtarılır. Ancak bu esnada Tuğrul vurulur. Candan, hem çocuklarının Gülizar yüzünden tehlike altında olmasından hem de pavyon geçmişlerinin ortaya çıkmasından dolayı onları evden kovar. Ancak Gülizar, gitmeden önce aileye son bir ders verir. Parada pulda gözünün olmadığını ispatlamak için reddi miras yaparak İstanbul’un yolunu tutar.

Gülizar’dan ve ona verecekleri mirastan kurtuldukları için çok mutlu olan Sepetçi Ailesinin bu mutluluğu kısa sürer. Çiftlikte yaşanan beklenmedik bir gelişme onlara hayatlarının şokunu yaşatır.

Murat, Gülizar’a aşık olduğunu kesin olarak anlasa da duygularını inkar eden Gülizar,  en büyük hayali olan şarkıcılık için önemli bir adım atar.  Kartal Söz Prodüksiyon’la anlaşan genç kız,  yeni bir hayata başlar. Ancak yaptığı anlaşmanın tadını çıkarmaya fırsat bulamadan kapısına gelen sürpriz misafir olayların seyrini değiştirecektir.

Gülizar'ın 24 Şubat’ta yayınlanan yeni bölümünde ortalık karışıyor. Son olarak Şerif'in Gülizar'ı bulup silahla kapıya dayanması her şeyi alt üst etmişti. Çiftlikte çıkan arbede giderek büyümüştü ve Murat, Gülizar'ı kurtarmıştı. Ancak çıkan bu arbede sırasında Tuğrul'un vurulmuş olması olayların tüm seyrini etkiler. Oğlu Tuğrul'un Gülizar yüzünden vurulmuş olması Candan'ın sabrını taşırır. Gülizar'ı artık o evde görmek istemez ve bunu herkesin içinde çok kötü bir dille ifade eder. Candan, Gülizar'ın pavyon geçmişini Hayriye Hanım'a bir çırpıda söyler. Bu gerçek karşısında büyük bir şok yaşayan Hayriye Hanım inanmak istemez. Ancak gururu ayaklar altına alınmış olan Gülizar daha fazla dayanamaz.

Gülizar'ın geçmişteki yaşantısı ona olan tepkilerin artmasına neden olur ve Gülizar çiftlikten ayrılmaya karar verir! Gülizar yeni bölümüyle cumartesi 20.00'de Kanal D'de!.   Tüm resimler

Evden kovulan Gülizar, herkese son bir ders verir ve çiftliği terk eder. Babasından kalan tüm mirası reddeden Gülizar, bu davranışıyla onlara parada pulda gözünün olmadığını da göstermiş olur. Gülizar'ın bu davranışı elbetteki tüm aileyi sevindirir. Herkes ondan kurtulmuş olmanın rahatlığı içine girer. Ancak bu mutlulukları uzun sürmeyecektir. Çiftlikte yaşanan beklenmedik bir gelişme onlara hayatlarının şokunu yaşatır.

Gülizar'ın gidişiyle en büyük üzüntüyü ise Murat duyar. Murat, Gülizar'a iyiden iyiye aşık olmuştur. Üstelik Gülizar da ona aşıktır ancak bunu kendine bile itiraf etmekten çekinir. Gülizar, Murat'a dahi veda etmeden İstanbul'un yolunu tutar. Murat ise onu geri döndürmek için elinden geleni yapacaktır. Peki Murat, Gülizar'ın fikrini değiştirebilecek midir? Öte yandan hayallerine de bir adım yaklaşmış olan Gülizar, Kartal Söz Prodüksiyon’la anlaşır. Artık hayatın farklı kapıları ona doğru açılacaktır. Gülizar, hayallerini mi tercih edecektir yoksa Murat onun kararlarını etkileyebilecek midir?

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Muharrem İnce´nın seçim şarkısının Yunan halk türküsü olduğu ortaya çıktı

Muharrem İnce´nın seçim şarkısının Yunan halk türküsü olduğu ortaya çıktı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

En Çok Okunanlar