• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
25 Ocak 2021 Pazartesi 09:31 | Son Güncelleme:

Güldür Güldür Show yeni bölüm ne zaman? Güldür Güldür Sadakatsiz skeci yayınlanacak mı, hangi gün?

Güldür Güldür Show yeni bölüm ne zaman" Güldür Güldür Sadakatsiz skeci yayınlanacak mı, hangi gün"

Güldür Güldür Show Sadakatsiz skeci 250. bölümünün tanıtımı ile yayınlandı. Yeni bölümde son dönemlerin en çok izlenen dizisi olan Sadakatsiz canlandırılacak. Eğlenceli anların yaşanacağı program Show Tv'de ekrana gelecek. Güldür Güldür Show yeni bölüm ne zaman? Güldür Güldür Sadakatsiz skeci yayınlanacak mı, hangi gün?

Güldür Güldür Show 250. bölümü ile ekranlara gelecek. Yayınlandığı günden bu yana birçok izleyicisi bulunan programın yapımcılığını BKM üstleniyor. Güldür Güldür Sadakatsiz skeci yeni bölüm tanıtımında verildi. Doğa Rutkay'ın Asya tiplemesi programa damga vuracak. Güldür Güldür Show yeni bölüm ne zaman? Güldür Güldür Sadakatsiz skeci yayınlanacak mı, hangi gün?

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW 250. BÖLÜM NE ZAMAN, HANGİ GÜN?

Güldür Güldür Show 250. yeni bölümü ile 2 Şubat Salı akşamı saat 20:00'de ekrana gelecek. Sadakatsiz skeci de o akşam ekrana verilecek.

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW

Yapımcılığını BKM’in üstlendiği, eğlencenin vazgeçilmez adresi Güldür Güldür Show’un yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. 7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Güldür Show, birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek.

Güldür Güldür Show'un oyuncu kadrosunda ; Açelya Topaloğlu, Ali Sunal, Alper Kul, Aylin Kontente, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Dağhan Külegeç, Doğa Rutkay, Ecem Erkek, Giray Altınok, İrem Kahyaoğlu, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Murat Akkoyunlu, Onur Atilla, Onur Buldu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter gibi birbirinden yetenekli isimler yer alıyor.

Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show kahkaha dolu skeçleri ve sevilen kadrosu ile Show TV 'de izleyicileriyle buluşuyor, programda eğlence hız kesmeden devam edecek.

<p>Eski Başbakanlardan Prof. Dr. Tansu Çiller, 28 Şubat sürecini, 'Sayın Cumhurbaşkanı Demirel taraf

Eski Başbakan Tansu Çiller'den 28 Şubat mesajı

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek