• $8,3453
  • €10,1161
  • 491.975
  • 1441.33
25 Mart 2018 Pazar 11:13 | Son Güncelleme:

Gotham izle 4. sezon 15. bölüm izleme yolları Gotham son bölüm izle

Gotham izle 4. sezon 15. bölüm izleme yolları Gotham son bölüm izle

Gotham son bölüm izlemek isteyenler Gotham 4. sezon 15. bölüm nasıl izlenir sorusuna yanıt arıyor. Dizi Gordon’ın Gotham City Polis Teşkilatında çalıştığı dönemi anlatıyor ve Batman’le tanışmadan önceki dönemle başlamıştı. Hatta, Kukuletalı Koruyucunun serinin bir parçası olmayacağı belirtilmişti. Ne olursa olsun, canlı çekim bir Batman uyarlamasının televizyon ekranında bu kadar uzun süreden sonra yer alacak olması izleyenler için heyecan verici oldu. Bill Finger ve Bob Kane tarafından yaratılan Gordon, Batman’in yanında ilk kez 1939 yılında yayınlanan 27 sayılı çizgi romanda ortaya çıktı. Batman evrenindeki karakterlerin ilk defa ortaya çıkışlarına şahit olacağımız daha önceki Batman hikayelerinde farklı bir ortama oturtabileceğimiz böylelikle kendine özgün bir dünya kurabilen izlenilesi bir dizi meydana getirilmiştir Gotham dizisinde. Her bir bölümde Batman evrenin derinliklerine dalarken Gotham şehri her daim yaşadığı kaosla, bir kara şehir görünümüyle bizlere çok iyi bir dizi deneyimi vaad etmektedir.

Popüler çizgi roman uyarlamalarından birisi olan Gotham dizisinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Gotham 4. sezon 15. bölüm izleme yolları dizinin fanları tarafından araştırılıyor. Gotham son bölüm nasıl izlenir? Gotham dizisi, 2014 yılının Eylül ayında yayın hayatına başlamıştır. ABD yapımıdır ve Amerika Fox kanalında yayınlanmaktadır. Suç, dram ve gizem türlerini içeren bir televizyon dizisidir. İlk sezonu 22 bölüm, 2. sezonu 21 olmak üzere toplamda 43 bölümü Türkçe altyazılı olarak izlenmek için mevcuttur. 3. sezon anlaşmasını da yaptığı için yeni sezonda seyirci karşısındaki macerasına devam edecektir. ABD’nin devasa ve bilindik çizgi roman şirketlerinden biri olan DC Comic’in en şöhretli karakterlerinden birisi de Batman’dir. Batman’in yaşadığı distopik şehir görünümündeki Gotham City ve bu şehirdeki korku ve çürümüşlüklerle dolu yaşantıdan kesitler dizinin ana meselesidir. Gotham dizinin konusu da Batman’in Batman’leşmeden evvelki Bruce Wayne’li ilk gençliğindeki Gotham City yıllarına odaklanmaktır. Bu yıllara odaklandığı için Dedektif James Gordon’un ekseni etrafında dönmekte olan konu yapısına sahip bir dizi niteliği taşımaktadır Gotham dizisi.

GOTHAM DİZİSİ KONUSU NEDİR?

ABD’nin devasa ve bilindik çizgi roman şirketlerinden biri olan DC Comic’in en şöhretli karakterlerinden birisi de Batman’dir. Batman’in yaşadığı distopik şehir görünümündeki Gotham City ve bu şehirdeki korku ve çürümüşlüklerle dolu yaşantıdan kesitler dizinin ana meselesidir. Gotham dizinin konusu da Batman’in Batman’leşmeden evvelki Bruce Wayne’li ilk gençliğindeki Gotham City yıllarına odaklanmaktır. Bu yıllara odaklandığı için Dedektif James Gordon’un ekseni etrafında dönmekte olan konu yapısına sahip bir dizi niteliği taşımaktadır Gotham dizisi.

Batman evrenindeki karakterlerin ilk defa ortaya çıkışlarına şahit olacağımız daha önceki Batman hikayelerinde farklı bir ortama oturtabileceğimiz böylelikle kendine özgün bir dünya kurabilen izlenilesi bir dizi meydana getirilmiştir Gotham dizisinde. Her bir bölümde Batman evrenin derinliklerine dalarken Gotham şehri her daim yaşadığı kaosla, bir kara şehir görünümüyle bizlere çok iyi bir dizi deneyimi vaad etmektedir.

Bruce Wayne, anne ve babasıyla bir sinema dönüşünde karanlık bir atmosfere sahip sokakta izledikleri film üzerine ateşli bir değerlendirme yapmaktadır. Bu sırada aniden karşılarında bitiveren maskeli bir soyguncu Wayne’in anne ve babasının üzerindeki para ve ziynet eşyaları ister. Ebeveynleri hırsızın istediklerini verir ama hırsız ikisini silahla ateş ederek öldürür. Çocuğa ise bir şey yapmaz. Olay yerine cinayet masasında iki dedektif gelir: Dedektif James Gordon ve ortağı Harwey Bullock. Dedektif Gordon, merdivende ağlak bir şekilde oturan Wayne’in yanına sokulur. Ve kendi ailesinin hikayesini anlatarak onunla empati kurar. Böylelikle bu ikilinin macerası başlamış olur. Bruce Wayne’in ailesinin katilini bulmak için görevlendirilen Dedektif James Gordon böylece Gotham şehrinin gerçek yüzüyle karşılaşır. Gotham şehri, alabildiğine karanlıktır. Öncelikle bir suç şehridir. Her türlü suç bu şehirde işlenir. Hırsızlık, cinayet ve şiddetin bin bir türlüsü…

Erk sahibi insanlar yozlaşmış, her türlü pis işten haberdar olmalarına karşın sesiz sedasız dalgalarına bakmaktadırlar. Adaletin savunucuları adaleti hiçe sayarken mazlumun hakkını araması bile pişmanlık sebebidir. Rüşvet ve her türlü kara para akışı normalleşmiştir. Buna itiraz edenler bile bu durumu içselleştirmiştir artık. Polis teşkilatı da bu çürümüşlükte payına düşeni fazlasıyla almıştır. Bu içselleştirmenin en somut örneği James Gordon’un ortağı Dedektif Harwey. Kendisi değiştiği gibi ortağı Gordon’u da içselleştirmek istemekte onun da boşa çabaladığını bir şey değiştirmeyeceğini salık vermektedir. Bu ikili bir nevi iyi polis – kötü polis boyutundadır. Lakin Dedektif Gordon bu kasvetli ve çürümüş şehre adalet mücadelesini sonuna kadar sürdürmek niyetindedir.

<p>Meteoroloji'nin son verilerine göre hafta ortasında hava sıcaklıkları yükselecek ve yağışlı hava

Ramazan Bayramı'nda hava durumu nasıl olacak?

Toroslar'da baharla yeşile bürünen yaylalar görenleri kendine hayran bırakıyor

Padişahların bayram merasiminde kullandığı ''Arife Tahtı'' Topkapı Sarayı'nda sergilenmeye başlandı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (12 Mayıs 2021)