• $8,3407
  • €10,066
  • 479.629
  • 1345.15
07 Şubat 2021 Pazar 12:08 | Son Güncelleme:

Gönül Dağı yine zirvede! Kuzey Yıldızı İlk Aşk yükseldi, İbo Show ve Sen Çal Kapımı düşüşte

Gönül Dağı yine zirvede! Kuzey Yıldızı İlk Aşk yükseldi, İbo Show ve Sen Çal Kapımı düşüşte

6 Şubat Cumartesi akşamının reyting sonuçları açıklandı. Hafta sonu yasakları nedeniyle evde olan izleyicilerin hangi programı daha çok takip ettiği merak konusu oldu. Dün akşam televizyonda, Gönül Dağı, Sen Çal Kapımı ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizileri yayınlandı. Ayrıca Survivor ve İbo Show da reyting yarışındaki yerini aldı. Peki hangisi daha çok izlendi, 6 Şubat 2021 reyting yarışını kim kazandı?

Dün akşam yine tüm kanallarda reyting yarışı vardı. 6 Şubat reyting verilerine göre zirvenin sahibi açıklandı. Yayınlandığı ilk günden itibaren hikayesi ile izleyicileri kendine hayran bırakan Gönül Dağı, bu haftada zirvedeki yerini aldı.

Cumartesi akşamlarının neşesi haline gelen dizi, silahlar, entrikalar, yalanlar olmadan da dizi olabileceğinin kanıtı oldu. Gönül Dağı dizisinin şimdiye kadar 15 bölümü yayınlandı ve çok iyi dönüşler aldı.

Total grubunda zirce Gönül Dağı dizisindeydi. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi başarılı oyunculuğu ile ikinci sıradaki yerini aldı. Bir süredir düşüşte olan Sen Çal Kapımı dizisi ile bu hafta da beklentileri karşılamadı. Dizide senarist değişikliği yapılacağı ise önemli detaylardan biri.

<p><span>Gaziantep'in meşhur yemeği çağla aşı Ramazan'da yoğun ilgi görüyor. Antep'te özellikle ilkb

Gaziantep'in sadece ilkbaharda yapılan çağla aşı tarifi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, 23 Nisan dolayısıyla konvoy oluşturdu

İstanbul'un Levent semtindeki gökdelenler Türk bayraklarıyla donatıldı

TCG Göksu fırkateyni Marmaris Körfezi'ne geldi