• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
05 Mart 2021 Cuma 09:32 | Son Güncelleme:

Gönül Dağı dizisinin tek kötü karakteri Netflix dizisine katıldı… Ruhi Sarı'dan dijital atak!

Gönül Dağı dizisinin tek kötü karakteri Netflix dizisine katıldı… Ruhi Sarı'dan dijital atak!

Cumartesi günlerinin sevilen aile dizisi Gönül Dağı, yürekleri ısıtan hikayesi ve tüm samimiyeti ile devam ediyor. Geçtiğimiz ay dizisinin oyuncu kadrosuna Ruhi Sarı da katılmıştı. Dizde Fikret karakterini canlandıran ünlü oyuncu, Kötülüğe en meyilli karakter olarak dikkat çekiyor. Başarılı performansı ile birkaç haftadır Gönül Dağı'nda yer alan ünlü oyuncu Netflix platformu ile de anlaştı.

Ekim ayında yaptığı duyuru ile Türkiye'de birçok projeye imza atacağını duyuran Netflix, birçok yapım ve oyuncuyla anlaştı. Hayata geçirilecek yapımlardan biri de 'Kulüp' isimli dizi oldu. Bugüne kadar canlandırdığı birçok karakter ile akıllarda kalan oyuncu, Gönül Dağı devam ederken aynı zamanda Netflix için çekimleri devam eden Kulüp isimli diziye de konuk oyuncu olarak katıldı.

Ruhi Sarı ile birlikte Suzan Kardeş ve Hazım Körmükçü'nün de Kulüp dizisinde birkaç bölüm yer alacağı duyuruldu. Gökçe Bahadır ile Barış Arduç'un başrolü paylaşacağı dizinin yönetmenliğini Zeynep Günay Tan üstlenecek.

Ruhi Sarı Netflix ile birkaç bölümlük anlaştı. Ünlü oyuncu, TRT1 ekranında Cumartesi akşamlarının birincisi konumundaki Gönül Dağı dizisinde yer almaya devam ediyor.

<p>İrlandalı şair ve düzyazı yazarı James Clarence Mangan hem Osmanlı Divan şiirlerini çevirmiş hem

Türkiye aşığı İrlandalı şair: Mangan

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de