• $7,3977
  • €8,9551
  • 437.786
  • 1467
29 Kasım 2020 Pazar 01:13 | Son Güncelleme:

Gönül Dağı 7. bölüm fragmanı yayınlandı! 6. bölümde neler oldu?

Gönül Dağı 7. bölüm fragmanı yayınlandı!  6. bölümde neler oldu"

Gönül Dağı 7. bölüm fragmanı yayınlandı! Başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan'ın üstlendiği Gönül Dağı dizisi cumartesi akşamları TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Mustafa Çiftçi'nin öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı dizisi "Bozkırda bir Anadolu masalı" sloganını taşıyor.

TRT 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı 28 Kasım Cumartesi akşamı yayınlanan 6. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Gülsim Ali İlhan ve Berk Atan’ın başrollerini paylaştığı dizinin yapımcılığını Ferhat Eşsiz üstlenirken hikayesi Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinleniyor. Gönül Dağı 6. bölüm özeti ve 7. bölüm fragmanı ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

GÖNÜL DAĞI 7. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linkten fragmana ulaşabilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

GÖNÜL DAĞI 6. BÖLÜM ÖZETİ

“Gedelli’de uçuş var. Taner ve amcaoğulları aniden kasabaya gelen SNK Havacılık şirketine uçaklarını göstereceklerdir. Ancak ufak bir sorunları vardır, uçak henüz hazır değildir. Amcaoğulları, uçağı test uçuşuna yetiştirmek için büyük bir gayretle çalışmaya başlarlar. Bütün Gedelli’nin canlı yayında izlemek için sabırsızlıkla bekledikleri bu uçuş gerçekleşecek midir? Dilek’in kasabada kalmasından sonra Taner hem sevinç hem de şaşkınlık içindedir. Her ikisi de gitgide birbirlerine yakınlaşırken Taner’in Dilek’e yapacağı büyük sürpriz nedir?

<p>Yozgat'ta aydınlatma direğindeki Türk bayrağının katlanmış olduğunu gören yaşlı bir vatandaşın, ş

Yozgat'ta vatandaşın 'bayrak' hassasiyeti kameraya yansıdı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Klozeti açınca dev yılanla göz göze geldi! İşte o korku dolu anlar...

Rize'de gizlenen temaslılara karşı yeni önlemler uygulanmaya başlandı