• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
28 Nisan 2021 Çarşamba 10:09 | Son Güncelleme:

Gönül Dağı 26. bölümde neler oluyor? Gönül Dağı 26. yeni bölüm 2. fragmanı yayında!

Gönül Dağı 26. bölümde neler oluyor" Gönül Dağı 26. yeni bölüm 2. fragmanı yayında!

Gönül Dağı'ın merakla beklenen 26. yeni bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu. Heyecanın bir an olsune eksik olmadığı ekranların sevilen dizisi Gönül Dağı dizisi 26. yeni bölümü için geri sayım başladı. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Gönül Dağı dizisinin 26. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

Gönül Dağı 26. bölümü ile bu hafta ekrana gelecek. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Gönül Dağı 26. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Merakla beklenen ekranların sevilen dizisi Gönül Dağı 26. yeni bölümde neler olacak?

GÖNÜL DAĞI 26. BÖLÜM 2. FRAGMANI

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNDE NELER OLUYOR?

Dilek sonunda Gönül Dağı'nda babasıyla görüşür. Bu görüşmeyle babasının yaşadığı yeri öğrenen Dilek, annesini de oraya götürmek ister. Gülsüm öğretmen yıllar sonra, öldü bildiği kocasını görmeye gidecek midir?

Mahkemenin atadığı heyet, çocukların yaşam alanlarını incelemek ve çocuklarla görüşmek için Zahide'nin evine gelecektir. Taner ve amcaoğulları duruma el atar ve heyet gelene kadar çocukların yaşam alanlarını baştan aşağı düzenlerler.

Öte tarafta sabıka kaydı haberiyle sarsılan Zahide ve Sefer bir çözüm arayışındadır. Sefer'in yıllar önce genç bir çocuğun geleceğini kurtarmak için işlediği bir suçu üstlenmiş olması velayet davasının seyrini değiştirmiştir. Sefer'in alacağı karar ne olacaktır?

<h3><strong>Haftanın magazin başlıklarını Akşam Gazetesi Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu ve Eda Cabul

Kerem Bursin kafelere gidenlere 'salak' dedi, Maldivler'e gitti!

Türkiye'nin ilk silahlı insansız deniz aracı, füze atışlarına hazır

İzmir'de denizin yüzeyini 'deniz marulu' kapladı

Halk pazarları Covid-19 tedbirleriyle açıldı