• $8,3465
  • €9,6728
  • 504.287
  • 1112.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
30 Ocak 2020 Perşembe 07:13 | Son Güncelleme:

Godzilla filmi konusu nedir, oyuncuları kim? Godzilla ne zaman çekildi? İşte oyuncu kadrosu...

Godzilla filmi konusu nedir, oyuncuları kim" Godzilla ne zaman çekildi" İşte oyuncu kadrosu...

İlki 1954’te çıkmış olan Godzilla serisinin yeni çekim filmi bu akşam Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Filmi izlemek isteyenler film hakkında araştırma yapmaya başladı. Godzilla filmi konusu ne, oyuncuları kim? Godzilla ne zaman çekildi? sorularının yanıtı internette araştırılıyor. İşte Godzilla filmi ile ilgili merak edilenler...

Godzilla filmi konusu ne, oyuncuları kim? sorularının yanıtı arama motorlarında araştırılıyor. İlki 1954’te çıkmış olan Godzilla serisinin yeni çekim filmi bu akşam Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Filmi izlemek isteyenler filmin konusu ve diğer detayları hakkında araştırma yapmaya başladı. Godzilla filmi hakkında merak edilen detayları sizler için derledik.

GODZİLLA FİLMİ KONUSU NE?

1999’da Japonya’da bir nükleer santralde bir sorun çıkar. Reaktör çöker. Sandra Brody ve birkaç bilim adamı içinde olduğu reaktör araştırması sırasında ölür. 15 yıl sonra 2014 senesinde Ford Brody ailesini kurmuştur, teğmendir. 5 yaşında Sam adında bir oğlu vardır. Eşinin adı ise Elle’dir. Babası (eski bilim adamı) karısının ölümünden kendini sorumlu tutar. Bu yüzden kapalı bölgeye gider, sonra yakalanır. Ford babasını ikna edemez ve birlikte giderler, yakalanırlar, sonra daha gizli bir proje öğrenirler. Bunlar ‘MUTO’lardır. Erkek bir Muto, projedeki bilim adamları tarafından saklanılmaktadır. Mutolar büyük belalar açar, erkek Muto kanatlıdır. Daha sonra dişi Muto da ortaya çıkar, dişi Muto kanatlı değildir. Bilim adamları Mutolardan kurtulmak için Mutolarla Godzilla’yı karşılaştırırlar. Godzilla zorlanır ve en sonunda Godzilla devrilir ama Mutoları yeryüzünden silmiştir. Kalkar ve kükrer, tekrar okyanusun derinliklerine gider. Şehri Godzilla kurtarmıştır.

 

 

GODZİLLA FİLMİ OYUNCULARI KİM?

Filmde Aaron Taylor-Johnson, Ken Watanabe, Elizabeth Olsen, Juliette Binoche, Sally Hawkins, David Strathairn ve Bryan Cranston rol alıyor.

GODZİLLA FİLMİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

yönetmenliğini Gareth Edwards'ın yaptığı Godzilla filmi 2014 yapımıdır.

<p>Editör-Kurgu: Ezgi Aşık /<a href='mailto:ezgi.asik@turkmedya.com.tr'>ezgi.asik@turkmedya.com.tr</

Ege'deki deprem Büyük Marmara'yı tetikler mi?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Brokolinin faydaları saymakla bitmiyor! Brokoliyi nasıl tüketirsek daha sağlıklı olur?

En garip güvenlik yöntemleri