• $8,1966
  • €9,6652
  • 502.396
  • 1152.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
23 Haziran 2020 Salı 01:30 | Son Güncelleme:

Gençliğim Eyvah 3. bölüm fragmanı yayında! Gençliğim Eyvah 2. son bölüm izleme linki!

Gençliğim Eyvah 3. bölüm fragmanı yayında! Gençliğim Eyvah 2. son bölüm izleme linki!

Ekranların yeni dizisi Gençliğim Eyvah 22 Haziran Pazartesi günü yayınlanan 2. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Başrollerinde Cengiz Bozkurt ve Levent Ülgen'in yer aldığı Gençliğim Eyvah dizisi geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlamış ve izleyicilerin beğenisini kazanmıştı. Dizinin 2. bölümünde Arif ve Zekeriya DNA testi için hastaneye gidiyor. Gençliğim Eyvah 3. bölüm fragmanı yayında! İşte yeni bölüm fragmanı...

Geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan Gençliğim Eyvah dizisi izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Gençliğim Eyvah yeni bölüm fragmanı da gelecek bölümde neler olacağını merak eden izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Başrollerini Levent Ülgen ve Cengiz Bozkurt’un paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Günay Karacaoğlu, Elif Doğan, Burak Tozkoparan ve Ekin Mert Daymaz gibi isimler yer alıyor. Gençliğim Eyvah 3. bölüm fragmanı ve 2. bölüm özetiyle ilgili detaylara haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

GENÇLİĞİM EYVAH 3. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Gençliğim Eyvah yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linke tıklayarak fragmanı seyredebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

GENÇLİĞİM EYVAH 2. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

GENÇLİĞİM EYVAH 2. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Arif ve Zekeriya, Çavi ve Zola'nın kendi çocukları olup olmadığını öğrenmek için DNA testi yaptırmaya karar verir. DNA örneği almak için Çavi ve Zola'nın yaşadığı eve gizlice giren Arif ve Zekeriya'nın başına gelmeyen kalmaz. Bu sırada Ahmet, Azra'nın gözünde kendisini aklayabilmek için Leyla'dan yardım ister. Ahmet ile Leyla'nın gizlice buluşması Azra'yı bir kez daha hayal kırıklığı uğratır. Zekeriya ve Arif, DNA sonuçlarını heyecan içinde beklerken ortaya çıkan rapor başlarına yeni belalar açacaktır.

<p>Azerbaycan’ı cephede yenemeyen Ermenistan’ın Başbakanı Nikol Paşinyan'ın işgal altınd

İşgalci Ermenistan'ın Başbakanı Paşinyan PKK yanlılarıyla omuz omuza

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Batmanlı girişimci devlet desteğiyle kurduğu tesiste ilk mantar hasadını yaptı

Urartular 2 bin 750 yıl önce TOKİ tekniğini kullanmış