• $9,6072
  • €11,1822
  • 553.236
  • 1467.51
11 Ekim 2021 Pazartesi 21:55 | Son Güncelleme:

Gelinim Mutfakta'nın yeni sunucusu kim olacak? Demet Akalın Gelinim Mutfakta'dan ayrılacak mı?

Gelinim Mutfakta'nın yeni sunucusu kim olacak" Demet Akalın Gelinim Mutfakta'dan ayrılacak mı"

Kanal D'nin 4 sezondur severek takip edilen yarışma programının sunucusu değişiyor. Son olarak ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın sunduğu programda değişiklik yapılıyor. 4 gelin ve kayınvalidenin mücadele verdiği yemek yarışması Demet Akalın Gelinim Mutfakta'dan ayrılacak mı? Gelinim Mutfakta'nın yeni sunucusu kim olacak?

Gelinim Mutfakta sunucusunun değişeceği iddia edildi. 4 sezondur Kanal D'de ekrana gelen yemek yarışmasında her gün gelinler ve kayınvalideler arasında mücadele devam ediyor. Demet Akalın'ın sunduğu program Demet Akalın Gelinim Mutfakta'dan ayrılacak mı? Gelinim Mutfakta'nın yeni sunucusu kim olacak? İşte konuya dair tüm merak edilenler...

GELİNİM MUTFAKTA'YI KİM SUNACAK?

Demet Akalın'ın programda ayrıldığı gündeme gelince yeni sunucu merak konusu oldu. Gelinim Mutfakta'yı kim sunacağı henüz belli değil. Detaylı bilgi gelince haberimize ekleyeceğiz.

2. Sayfa' adlı magazin programına konuk olan şarkıcı Fatih Ürek, Demet Akalın'ın 'Gelinim Mutfakta' yarışmasının sunuculuğunu bıraktığını duyurmuştu. Bunun üzerine programa telefon ile bağlanan Demet Akalın, "Ben disiplinli kadınım. Ben 5 gün konser üstüne 3 gün 15 saat çalışamam. Çünkü ben 2 gün diye anlaştım. 10 gün önce ayrıldım. Beni bırakın Gülben'i alın Songül Karlı'yı alın dedim." açıklamasında bulundu.

Ayrıca ünlü şarkıcı "Fatih bile geri alabilir. En çok o yakışıyor zaten. Kimseyi de işinden etmedim. Kim çalışmak istiyorsa buyursun çalışsın dedim. Biz haftanın 2 gününe anlaştık, haftanın üç gününe çıkarıldı. Kaç yaşına geldik, hala böyle çirkin çirkin şeyler konuşacak mıyız? Bana kimse disiplinsiz diyemez. Bana Gülben yazdı 3 gün önce, 'Emin misin?' diye. Fatih çok iyi biliyor, orasını burasını kaşımasın." dedi.

  • Gelinim Mutfaktayı kim sunacak
  • Gelinim Mutfakta sunucu kim
  • demet akalın Gelinim Mutfakta
  • Gelinim Mutfakta yeni sunucu kim
<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle  karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Liman kenti Kaunos'taki Bizans kilisesi ve mezarlar gün yüzüne çıkarılıyor

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Güney Kore'de heyetler arası görüşme gerçekleştirdi

Güney Kore ilk yerli roketi 'Nuri'yi uzaya fırlattı