• $9,5377
  • €11,0651
  • 548.418
  • 1509.2
18 Eylül 2021 Cumartesi 15:15 | Son Güncelleme:

Gelinim Mutfakta'da duygusal anlar... Demet Akalın, yarışmacının kızını kaybettiğini duyunca gözyaşlarına boğuldu

Demet Akalın'ın sunuculuğunu üstlendiği Gelinim Mutfakta programının yarışmacılarından olan Filiz Hanım, ilk olarak eşini sonra da kızını kaybettiği anları anlattı. Filiz hanımın anlattıkları karşısında duygusal anlar yaşayan Demet Akalın, gözyaşlarına boğuldu.

Kanal D'de ekrana getirilen Gelinim Mutfakta programının 17 Eylül cuma günü yayınlanan bölümünde Filiz hanım, eşinin trafik kazasında hayatını kaybettiğini televizyon öğrendiğini ve sonrasında kızını kanserden dolayı hayatını kaybettiğini anlatırken stüdyoda duygusal anlar yaşandı.

"Hep gülen insanların içinde büyük acılar oluyor" diyen Nilgün hanımın sözleri üzerine Filiz hanım, "Eşim trafik kazasında öldü. Gülen insanların içinde gerçekten bir acı vardır. Eşimin ölüm haberini televizyondaki haberden duydum. En acı yara da evlat. Eş acısı da yaşadım ama evlat acısı bana çok koydu. Bu öyle bir acı ki hiçbir şeye benzemiyor. Kızımın mezarına bile giderken ah yavrum sen burada nasıl uyuyorsun, yatağın bomboş. Doyamadım ben sana diyorum. Kızım çok akıllıydı, yerini kimse dolduramaz. İlkokul çağında vefat etti. Yaşasaydı benim 26 yaşında kızım olacaktı.

Kızımın beyninde tümör vardı. En kötü kanser türüymüş o da milyonda bir görünüp benim kızıma isabet etmiş. Doktorlar kızımın zekasını ölçünce büyük bir şok geçirdi ve 'bu aşırı zekadan olmuş' dediler. Yavrumun 3 kere beynini açtılar. 'Kızının 2 sene ömrü var' dediklerinde ben o hastaneyi yıktım. Kızım kucağıma oturup 'ağlama anne ben sana cennette şefaat edeceğim' dedi. Kızımın acısından dünyayı gözü görmüyordu. 'Doktor amca saçımı kes ama beni kurtar' diye feryat figan ediyordu." dedi.

Filiz hanımın anlattıkları karşısında derinden etkilenen Demet Akalın, "Filiz bu kadar neşeli gibi durmaya çalışıyor ama çok zor. Bütün ekip mahvoldu, seni sakinleştirmek için geldim. İnşallah ikiz ikiz torunların olur. Ben seni hep neşeli görmek istiyorum ne olur yapma böyle. Zaten Alişan'dan dolayı acılarımız çok taze. Allah herkese sıralı ölümler nasip etsin" dedi.

<p>Derbiyi Alen Markaryan<span style='font-size: 1.6rem;'>, Ş</span>afak Gözmen <span style='font-si

Derbi öncesinde kim ne demişti?

Kepçe ile yol kapatıp drift yaptılar

Muğla'daki fosil alanında yeni buluntulara ulaşıldı

''UÇBEY''in ilk kez kullanıldığı operasyonda gri listedeki terörist vuruldu