• $8,3239
  • €9,9892
  • 477.251
  • 1345.15
24 Şubat 2019 Pazar 01:06 | Son Güncelleme:

Gelinim Mutfak'ta kim elendi, kim birinci oldu? 22 Şubat Gelinim Mutfakta puan durumu

Gelinim Mutfak'ta kim elendi, kim birinci oldu" 22 Şubat Gelinim Mutfakta puan durumu

Gelinim Mutfakta son puan durumu izleyiciler tarafından yoğun ilgi görüyor. Gelinim Mutfakta’da haftanın birincisinin kim olacağı merak konusu. Fatih Ürek’in sunumunu yaptığı sevilen yarışmada bu hafta da heyecan doruktaydı. Haftanın ilk gününde Besime-Gülcan, Dilek-Bircan, Reyhan-Ezgi, Nergis ve Filiz çiftleri "yufka kebabı" tarifi ile yarışmışlardı. Final gününde bilezikleri kazanan isim ve elenen isim belli oldu. 22 Şubat Gelinim Mutfakta’da bilezikleri alan isim Nergis oldu.

Kanal D'de Fatih Ürek'in sunduğu Gelinim Mutfakta'nın 49. hafta finalinde birinci olan çiftler belli oldu. Beş altın bileziği hafta toplamında en yüksek puanları alan Besime-Gülcan Ekinci ve Filiz-Nergis Kaynak çiftinden birisi kazandı.

Gelinim Mutfakta'nın 22 Şubat 2019'da yayınlanan 245. bölümünde Filiz-Nergis Kaynak, Besime-Gülcan Ekinci, Dilek Altındere-Bircan Terzi ve Reyhan-Ezgi Yıldırım çiftleri "Tahinli Browni" için yarıştılar. Gelinim Mutfakta'nın hafta finalinde en çok puanı toplayan gelin altı beş bileziğin sahibi oldu.

Gelinim Mutfakta'nın haftanın finali bölümüne gelinlerin kaynanalara sürprizi damga vurdu. Nispet şeklinde yapılan sürpriz eğlenceli anlara sahne oldu. Sürpriz konuğun söylediği Kaynana Roman havası stüdyoda bol göbekli bir hafta finali yaşattı.

GELİNİM MUTFAKTA HAFTA FİNALİNDE KİM ELENDİ?
Tüm haftanın puanları toplandıktan sonra Bircan ve Ezgi son ikiye kaldı. Bircan ve kayınvalidesi Dilek, 46 puanla yarışmaya veda etti. 22 Şubat Gelinim Mutfakta’da 69 puan toplayan Nergis, 5 altın bileziği almaya hak kazandı.

Bilezikleri alan isim Nergis oldu. Ezgi gün birincisi olurken, Nergis gün sonuncusu oldu.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta’da 21 Şubat’ta yarışmasında birinci olan ve çeyrek altını alan isim Gülcan oldu. Sonuncu sırada ise Bircan yer aldı.

Gelinim mutfakta 20 Şubat günün birincisi puanlamanın ardından belli oldu. Bugün gelinim mutfakta günün birincisi, 15 puan alan Nergis oldu. Nergis Bugün çeyrek altının da sahibi oldu. Bugün günün sonuncusu ise 8 puan alan Gülcan aldı. Bircan 14 puan ile ikinci Ezgi ise 10 puan ile üçüncü oldu. Gelinim mutfakta yarışmasında kayınvalidelerin yaptığı puanlamanın ardından özellikle Gülcan günün sonuncusu olmasına büyük tepki gösterdi.

19 Şubat’ta 14 puan alarak günün en yüksek puanını alan Nergis günün birincisi ve çeyrek altının sahibi oldu. Bugün 2. olan gelin adayı ise 13 puanla Gülcan oldu. Ezgi 11 puan alarak 3. olurken yeni gelin Bircan 9 puanla sonuncu oldu. Nergis bu haftaya iyi başladı ve ilk 2 günde 2 çeyrek altın kazanmayı başardı.

Gelinim Mutfakta'nın 18 Şubat 2019'da yayınlanan 242. Bölümünde Besime-Gülcan, Dilek-Bircan, Reyhan-Ezgi, Nergis ve Filiz çiftleri "yufka kebabı" tarifi ile yarıştılar.

Gün değerlendirmesi sonunda; 4 puan toplayan Bircan sonuncu oldu, Bircan'ı 11 puanla Ezgi takip etti. 19 puan toplayan Nergis, çeyrek altını kazandı. Gülcan 13 puanla gün ikincisi oldu.

<p>Peki muhalefet kendi yarattığı erken seçim gündemini neden kapattı? Türkiye'yi geçmişte erken seç

CHP'nin erken seçim gündemi neden kapandı?

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor