26 Mart 2021 Cuma 21:19 | Son Güncelleme:

Gelinim Mutfakta 26 Mart bu hafta kim elendi? Gelinim Mutfakta 26 Mart puan durumuna göre haftanın birincisi açıklandı

Gelinim Mutfakta 26 Mart bu hafta kim elendi" Gelinim Mutfakta 26 Mart puan durumuna göre haftanın birincisi açıklandı

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi bugün belli oldu. Pazartesi gününden beri yarışan gelinler en yüksek puanı alarak 5 altın bileziğin sahibi olmak istiyor. Bugün bir isim Gelinim Mutfakta 26 Mart puan durumuna göre elendi. Seda Sayan puan ve kayınvalideler puanlamada etkili oluyor. Ekran başındaki izleyenlerin merak ettiği Gelinim Mutfakta 26 Mart puan durumuna göre haftanın birincisi açıklandı! Gelinim Mutfakta 26 Mart bu hafta kim elendi?

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi ve elenen isim puan durumu sonrası açıklandı. Gelinler haftanın son gününde cevizli revani tatlısı yaptı. Gelinim Mutfakta 26 Mart puan durumu her zaman olduğu gibi kayınvalideler ve Seda Sayan belirlendi. Hafta içi her gün Kanal D'de yayınlanan yemek yarışmasında kıyasıya mücadele sürerken bir isim bugün 5 altın bileziği kazandı. Peki, Gelinim Mutfakta 26 Mart puan durumuna göre haftanın birincisi açıklandı! Gelinim Mutfakta 26 Mart bu hafta kim elendi?

GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM?

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi açıklandı. Hafta boyunca yarışan gelinler arasında puanlama yapıldı.

Gelinim Mutfakta'da bu hafta 86 puan Ayten haftanın kazanan ismi olarak açıklandı. 26 Mart Cuma günü günün en yüksek puanını Ayten aldı.

Aysun 77 puanla ikinci oldu.

Dudu 71 puan, Seda 62 puan aldı.

Gelinim Mutfakta Pazartesi kim gelecek? Gelinim Mutfakta'nın yeni yarışmacısı kim olacak?

26 MART GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta elenen isim günün sonunda açıklandı. Dudu bugün yarışmadan ayrılan isim oldu. Yarışmacı Dudu, sağlık sorunları sebebiyle bu hafta yarışmada zorlu anlar yaşadı. Seda Sayan, "Dudu sana kapımız her zaman açık!" ifadelerini kullandı.

GELİNİM MUTFAKTA'DA BUGÜN NELER OLDU?

Aysun ve Seda, eleme günü stresi ile sert bir tartışma yapıyorlar!

Hafta finali gergin tartışmalara sahne oluyor. Aysun, Seda'nın valizini hazırlayarak elenecek olmasına gönderme yaparak onu kızdırıyor. İkili arasında sert tartışma yaşanıyor. Puanlamalarda da kaynanalar, verdikleri puanlarla herkesi şoke ediyor. Puanların birbirine yakın olduğu hafta finalinde kim elenecek, kim altın bileziği koluna takacak?

<p>Belarus'ta askeri darbe planladığı iddia edilen kişilerin videosu ortaya çıktı. Belarus'ta gizli

Belarus'ta gizli kamera ile kayda alındı: 1 numaralı görevin onu ortadan kaldırmak

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı