• $8,8689
  • €10,474
  • 499.049
  • 1384.68
9 Haziran 2021 Çarşamba 09:20 | Son Güncelleme:

Gelinim Mutfakta 8 Haziran puan durumu: 8 Haziran Salı Gelinim Mutfakta'da kim birincisi oldu?

Gelinim Mutfakta 8 Haziran puan durumu: 8 Haziran Salı Gelinim Mutfakta'da kim birincisi oldu"

Gelinim Mutfakta 8 Haziran puan durumu ekrana verildi. Günün sonunda bir isim çeyrek altını kazanarak birinci oldu. Haftanın ikinci gününde gelinler büyük mücadele veriyor. Gelinim Mutfakta 8 Haziran puan durumu Seda Sayan tarafından açıklandı. Ekranların en çok izlenen yarışma programında büyük mücadele sürüyor. Gelinim Mutfakta 8 Haziran puan durumu nasıl? Bugün Gelinim Mutfakta kim birincisi oldu?

Gelinim Mutfakta 8 Haziran puan durumu ekrana geldi. Dün gelinler, ıspanaklı mantarlı açık börek yaptılar. Kanal D'de yayınlanan yarışma programı 4 haftalık final bölümüne giriş yaptı. Gelinim Mutfakta 8 Haziran puan durumu nasıl? Bugün Gelinim Mutfakta kim birincisi oldu? Haberimizin içerisinde konuya ulaşabilirsiniz.

GELİNİM MUTFAKTA 8 HAZİRAN PUAN DURUMU NASIL?

Gelinim Mutfakta 8 Haziran puan durumu belli oldu. Bugün en yüksek puanı Aysun almıştı. Yaptığı bir hata sebebiyle -2 puan kırıldı. Bu sebeple gün birincisi Ayten seçildi.

Ayten: 21

Aysun: 20

Seda: 13

Yağnur:5

GELİNİM MUTFAKTA'DA BUGÜN NELER OLDU?

Nilgün Hanım, gelini Yağnur'u tuş ediyor!

Nilgün Hanım, anlattığı bir olay yüzünden gelini Yağnur'u çok sinirlendirdi. Tabiri caizse Nilgün Hanım, bıyık altından gülerek anlattığı hikayenin bir kurmaca olduğunu söyledi.

Yağnur'un bu hikayeye nasıl bir tepki vereceğini görmek istediğini söyleyen Nilgün Hanım, başta Seda Sayan olmak üzere herkesi şaşırtmayı başardı. Bu arada Neriman Hanımın, çiçek düzenleme sanatı diğer kaynanaları sinirlendirdi. Gübre kokusu kaynanalar odasını sardıkça sesler yükselmeye başladı.

<div><p></p><p><span style='font-size: 1.6rem;'>Antalya'nın Manavgat ilçesinde tur otobüsü ile otomo

Antalya'nın Manavgat ilçesinde tur otobüsü ile otomobil çarpıştı. 2 kişi yaralandı

Biber kurutma mesaisi köyü adeta kırmızıya boyuyor

Sahili kaplayan su sümbülleri temizleniyor

Tescilli kayısı çekirdeğinden kurabiyeler damakları tatlandırıyor