• $8,1861
  • €9,884
  • 471.8
  • 1330.48
06 Nisan 2021 Salı 09:25 | Son Güncelleme:

Gelinim Mutfakta 5 Nisan puan durumu: Gelinim Mutfakta'da dün kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta 5 Nisan puan durumu: Gelinim Mutfakta'da dün kim birinci oldu"

Gelinim Mutfakta 5 Nisan puan durumu yakından takip ediliyor. Dün yine bir gelin çeyrek altını kazandı. Yarışmaya yeni bir isim katılarak mücadelede yer almaya karar verdi. Ekranların en çok izlenen yemek yarışması olan Gelinim Mutfakta 3 sezondur ekranda yer alıyor. Gelinim Mutfakta'da dün kim birinci oldu? İşte Gelinim Mutfakta 5 Nisan puan durumu...

Gelinim Mutfakta 5 Nisan puan durumu günün sonundan açıklandı. Kanal D'de ekrana gelen yapımda birinci olan isim çeyrek altını kazanacak. 5 gün boyunca farklı yemeklerin yapıldığı programda bir isim altın bileziği alacak. Gelinim Mutfakta 5 Nisan puan durumu açıklandı mı? Gelinim Mutfakta'da bugün kim birinci oldu? Pazartesi günü yeni yarışmacısı ile başlayan program hakkında tüm detaylar...

GELİNİM MUTFAKTA'DA BUGÜN KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta'da bugün kim birinci açıklandı. Bugün gün birinci Ece ve Esra oldu. Yapılan kura sonucunda Ece çeyrek altını kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 5 NİSAN PUAN DURUMU AÇIKLANDI MI?

Gelinim Mutfakta'da 5 Nisan puan durumu Seda Sayan tarafından günün sonunda açıklandı.

GELİNİM MUTFAKTA HAKKINDA

Gelinim Mutfakta, 12 Mart 2018 tarihinde yayımlanmaya başlayan, 4 gelinin 4 kayınvalidesiyle yarıştığı bir yemek yarışmasıdır. Yarışma hafta içi her gün Kanal D'de yayımlanmaktadır.

5 gün boyunca her gün farklı yemekler yapılır ve süreler verilir kayınvalidelerde gelinlerin yaptığı yemeklere puan verir. Günün en yüksek puanını alan gelin 1 çeyrek altın alır. Yarışmada haftanın final gününde haftanın en yüksek puanını alan geline 5 altın bilezik verilir. Haftanın en düşük puanını alan gelin ise kayınvalidesi ile yarışmadan elenir.

<p>Asıl vicdan nerede! CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, '128 milyar dolar nerede?' yalanına mül

Vicdansız sömürü

Selçuklu motifleri buğday sapından üretilen kağıtlarla geleceğe taşınıyor

Türkiye, Kuzey Makedonya ordusuna üniforma bağışında bulundu

Edirne'de kaybolan yaşlı adamı Tunca Nehri'nde arama çalışmaları sürüyor