• $9,5426
  • €11,1027
  • 546.916
  • 1455.42
26 Mayıs 2021 Çarşamba 09:24 | Son Güncelleme:

Gelinim Mutfakta dün kim birinci seçildi? Gelinim Mutfakta 25 Mayıs puan durumu açıklandı!

Gelinim Mutfakta dün kim birinci seçildi" Gelinim Mutfakta 25 Mayıs puan durumu açıklandı!

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs puan durumu yoğun olarak araştırılıyor. Ekranların en çok izlenen yarışma programında bir kişi bugün çeyrek altını kazanacak. Kanal D'nin 3 sezondur devam eden yarışmasında bir isim haftanın sonunda 5 altın bileziği alıyor. Peki, Gelinim Mutfakta 25 Mayıs puan durumu açıklandı mı? Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs puan durumu yakından takip ediliyor. Kanal D'nin sevilen programında büyük mücadele sürüyor. Bugün yemeği kayınvalideler yaptı. Gelinler ise Gelinim Mutfakta 25 Mayıs puan durumunda etkili oldu. Seda Sayan tarafından günün sonundan birinci olan isim belirleniyor. Gelinim Mutfakta 25 Mayıs puan durumu açıklandı mı? Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu?

GELİNİM MUTFAKTA 25 MAYIS PUAN DURUMU AÇIKLANDI MI?

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs puan durumu belli oldu. Dün kayınvalideler yemek yapmış gelinler oylamıştı. Günün en yüksek puanını Fatma Hanım aldı.

İşte Gelinim Mutfakta 25 Mayıs puan durumu:

GELİNİM MUTFAKTA BUGÜN NELER OLDU?

Yağnur'un doğum günü sürprizleri herkesi şaşırtıyor!

Yarışmacılar stüdyoya girdiklerinde gördükleri manzara karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler. Doğum gününün olduğunu söyleyen Yağnur, kendisinin organize ettiği parti ile renkli anlara sahne oldu. Kendisine gelen göz kamaştırıcı hediye ise, başta Seda Sayan olmak üzere herkesi hayran bıraktırdı.

<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle  karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Güney Kore ilk yerli roketi 'Nuri'yi uzaya fırlattı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar'da bir kafede vatandaşlarla sohbet etti

Niğde'de 20 milyon yıllık fosil bulundu