HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,6732
  • 6,5672
  • 223.474
  • 98.466
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Gelinim Mutfakta yarışmasına Elif veda etti

Gelinim Mutfakta yarışmasında elenen isim Hatice olacaktı. Ama Elif kendi isteği ile yarışmadan ayrılmak istediğini söyledi ve giden isim Elif oldu.

x

25 Mayıs'ta Elenen isim Hatice olacaktı. Ama Elif kendi isteği ile yarışmadan ayrılmak istediğini söyledi ve giden isim Elif oldu.Kazanan isim Başak oldu. 

GELİNİM MUTFAKTA 25 MAYIS KİM ELENDİ?

Elenen isim Hatice olacaktı. Ama Elif kendi isteği ile yarışmadan ayrılmak istediğini söyledi ve giden isim Elif oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 25 MAYIS KİM KAZANDI?

Kazanan isim Başak oldu.

GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ- KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta yarışmasında 18 Mayıs günü altın bilezikleri alan Başak olmuştur. Gelinim Mutfakta yarışmasında 18 Mayıs günü biri elenseydi elenen Hatice olacaktı. Bu karar onlara da hediye oldu.

BU HAFTA NELER OLDU?

Gelinim Mutfakta 54. Bölümde Hüsniye-Hatice Karabulut, Suna-Yurdanur Yüceöz, Çiğdem-Elif Akçam ve Hanife-Başak Kuvel çiftleri "Köfteli İslim Kebabı" için yarıştılar!

Çiğdem, Hüsniye Hanım’a neden başarı belgesi verdi? Kaynanalardan bayram ziyareti konuşması… Bayramda yapılması gereken aile ziyaretleri hakkında hangi kaynana ne söyledi? Yarışmacılardan Yurdanur neden ağladı? Günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 53. Bölümde Hüsniye-Hatice Karabulut, Suna-Yurdanur Yüceöz, Çiğdem-Elif Akçam ve Hanife-Başak Kuvel çiftleri "Patates Mantısı" için yarıştılar!

Hangi yarışmacı kural ihlali yaptı? Elif, 5 bileziğini neden kaynanasına verdi? Hatice, hediye olan mutfak önlüğünü neden çıkartıp attı? Başak, kaynanalardan neden tepki aldı? Yurdanur’un, hangi davranışı kıskançlık olarak yorumlandı?

Gelinim Mutfakta 52. Bölümde Hüsniye-Hatice Karabulut, Suna-Yurdanur Yüceöz, Çiğdem-Elif Akçam ve Hanife-Başak Kuvel çiftleri "Pazılı Soğuk Çorba" için yarıştılar!

Hanife Hanım, gelini Başak’a ne hediye etti? Hatice, Başak ve Yurdanur’un verdiği pankartı neden yırttı? Yurdanur, Elif ve Çiğdem’den neden şüphelendi? "Kayınvalideler gelinine taşınırsa ne olur?" sorusuna gelin ve kayınvalideler ne cevap verdiler?

Gelinim Mutfakta 51. Bölümde Hüsniye-Hatice Karabulut, Suna-Yurdanur Yüceöz, Çiğdem-Elif Akçam ve Hanife-Başak Kuvel çiftleri "Kabak Beğendili Tavuk Sote" için yarıştılar!

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta!

Gelinim Mutfakta Kanal D ekranında! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma!

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
Bursa´nın Mudanya ilçesinde çekicinin üzerine konmak istenen otomobil 2 metreden yere düştü. O anlar

Çekicinin Bursa´nın Mudanya ilçesinde çekicinin üzerine konmak istenen otomobil 2 metreden yere düştü. O anlar bir vatandaş tarafından saniye saniye kaydedildi. halatı koptu, düşen otomobil hasar gördü

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

WhatsApp’tan kullanıcılarına müjde

Ahtapot’un kolları Asya’yı hızla sarıyor!

En Çok Okunanlar