• $ 6,1474
  • € 6,6897
  • 324.991
  • 114365
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi?

Gelinim Mutfakta 23 Ağustos haftanın birincisi belli oldu.. Gelinim Mutfakta'da her hafta günün birincisi çeyrek altın alırken, haftanın birincisi ise büyük ödül 5 bileziğin sahibi oluyor. Gelinim Mutfakta’nın son puan durumu ve haftanın birincisi bugün belli oluyor. Dün yayınlanan son bölümde gelinler Ezgi kural ihlali yaptığı için 2 puan eksik aldı.

Gelinim Mutfakta 23 Ağustos haftanın birincisi kim oldu? sorusu programın sevenleri tarafından merak edilmeye başladı.  Yeni sezonun ilk haftasını geride bırakmaya hazırlanan yarışmanın son bölümünde birinci olan kişi bilezikleri toplayacak. Kanal D'nin lezzet dolu programı Gelinim Mutfakta bugün de dopdolu. 

GELİNİM MUTFAKTA 23 AĞUSTOS HAFTANIN BİRİNCİSİ VE ELENENİ BELLİ OLDU

Gelinim Mutfakta 23 Ağustos haftanın birincisi ve eleneni belli oldu. Haftanın en düşük puanını alan ve elenen isim Hülya oldu. Gülcan 51 puanla ikinci en düşük puanı alan gelin oldu.

Haftanın en yüksek puanını alan ve 5 altın bilezik kazanan ismi ise 65 puanla Hatice oldu. Ezgi 56 puan alarak ikinci oldu.

Ancak Besime Hanım'ın annesi rahatsız olduğu için yarışmadan Gülcan ve Besime çekilmek istedi. Hülya ve kayınvalidesi programda kaldı.

 


<p>AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, terör örgütü PKK/KCK-PYD/YPG'de faaliyet gösteren örgüt mensu

Teslim olan PKK'lı terörist anlattı: Bu videoyu izleyin...

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Evlat bekleyişinde 176'ıncı gün! İşte Diyarbakır Anneleri...

Demet Akalın, Okan Kurt ile yeniden evlenecek mi? '13 aydır yalnız yatıyorum'