• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
06 Temmuz 2018 Cuma 16:26 | Son Güncelleme:

Gelinim Mutfakta'da bilezikleri alan isim...

Gelinim Mutfakta'da bilezikleri alan isim...

Yarışmada 18 Haziran ve 22 Haziran arasında Hüsniye-Hatice Karabulut, Nurten-Özlem Argün, Hanife-Başak Kuvel ve Hülya-Elif Yüksel çiftleri yarışıyor. Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor!

Gelinim Mutfakta kim elendi, haftanın birincisi bilezikleri alan isim kim sorusu araştırılıyor. Gelinim Mutfakta son bölüm izleyici karşısına hafta içi her gün çıkıyor. Yarışma büyük bir heyecanla takip ediliyor.22 Haziran’da ELİF VE KAYINVALİDE HÜLYA elendi. 22 Haziran’da gelin Özlem ve Hatice bilezikleri paylaştılar.

GELİNİM MUTFAKTA’DA KİM ELENDİ?

22 Haziran’da ELİF VE KAYINVALİDE HÜLYA elendi.

GELİNİM MUTFAKTA’DA BİLEZİKLERİ KİM ALDI?

22 Haziran’da gelin Özlem ve Hatice bilezikleri paylaştılar.

BU HAFTA NELER OLDU?

Gelinim Mutfakta 71. Bölümde Hüsniye-Hatice Karabulut, Nurten-Özlem Argün, Hanife-Başak Kuvel ve Hülya-Elif Yüksel çiftleri "Makarnalı Domates Dolması” için yarıştılar.

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta!

Gelinim Mutfakta 72. Bölümde Hüsniye-Hatice Karabulut, Nurten-Özlem Argün, Hanife-Başak Kuvel ve Hülya-Elif Yüksel çiftleri "Simit Poğaça” için yarıştılar.

Gelinim Mutfakta 73. Bölümde Hüsniye-Hatice Karabulut, Nurten-Özlem Argün, Hanife-Başak Kuvel ve Hülya-Elif Yüksel çiftleri "Soğan Kebabı” için yarıştılar

Gelinim Mutfakta 74. Bölümde Hüsniye-Hatice Karabulut, Nurten-Özlem Argün, Hanife-Başak Kuvel ve Hülya-Elif Yüksel çiftleri "Kıymalı Yaprak Sarma” için yarıştılar.

Gelinim Mutfakta 75. Bölüm Fragmanı yayında! 5 altın bileziğin sahibini bulacağı hafta finali gergin bir yarışmaya sahne oluyor!

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü