• $8,0944
  • €9,5764
  • 496.54
  • 1144.45
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
22 Şubat 2020 Cumartesi 09:39 | Son Güncelleme:

Gelinim Mutfakta puan durumu: Gelinim Mutfakta 21 Şubat Cuma birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu: Gelinim Mutfakta 21 Şubat Cuma birincisi kim oldu"

Gelinim Mutfakta’da kim elendi, kim birinci oldu? soruları araştırılıyor. Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl? Fatih Ürek’in sunumunu yaptığı yarışmaya sevilen isimler geri döndü. En iyiler arasında kıran kırana bir mücadele gerçekleşecek. Reyhan&Ezgi, Çiğdem&Elif, Nurten&Özlem ve Ayten&Özüm çiftleri arasından hangisinin birinci, hangisinin sonuncu olacağı merak konusu.

Gelinim Mutfakta puan durumu yoğun ilgi görüyor. Gelinim Mutfakta 21 Şubat kim elendi, kim birinci oldu? Kanal D’nin sevilen yarışmasında her gün farklı bir yemek yapılıyor. En sevilen yarışmacıların programda geri dönmesinin ardından izleyicilerin ilgisi daha da arttı. Gelinim Mutfakta puan durumu haberimizde sizlerle.

GELİNİM MUTFAKTA’DA KİM ELENDİ, KİM BİRİNCİ OLDU?

Enlerin yarışmasını yapıldığı Gelinim Mutfakta'da büyük rekabette ilk hafta eleme yapılmadı. Özlem Gelin ve Nurten Kayınvalide elenecekti, ancak bu hafta eleme yapılmadı. Yarışma haftaya aynı yarışmacılarla devam edecek.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU

17 Şubat’ta En düşük puanını alan gelini 9 puanla Elif oldu. Günün 2. en düşük puanını 11 puanla Özüm aldı. Günün en düşün puanını alan 3. gelini 13 puanla Ezgi, günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan gelin 16 puanla Özlem oldu.

18 Şubat’ta günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan gelin 14 puanla Özlem oldu. Diğer gelinler ise 11 puan alarak eşit duruma geldiler.

19 Şubat’ta günün en düşük puanını alan gelini 4 puanla Özlem olarak açıklandı. Özlem'in ardından en düşük puanı alan ikinci gelinse 10 puanla Özüm oldu.17 puan elde eden ve çeyrek altının sahibi olan gelinse Ezgi olarak duyuruldu. Elif'se 14 puanla ikinci oldu.

<p>Kurgu: <a href='mailto:can.yildiz@turkmedya.com.tr'>can.yildiz@turkmedya.com.tr</a></p><p>Editör:

ABD seçimlerinde ne olacak: Trump mı Biden mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Sosyal medyada linç yiyen Türkiye güzeli Şevval Şahin'e ünlülerden destek

Adana'da kocasının kıskançlık nedeniyle eve kilitlediği kadın koruma altına alındı