HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,6887
  • 6,5785
  • 224.343
  • 98.763
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Gelinim Mutfakta'da elenen isim belli oldu

Gelinim Mutfakta Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Gelinim Mutfakta 29. Bölümde, yarışmacılardan Gülşah'ın annesi Nazlı Hanım video mesaj ile gelin ve kaynanaları değerlendirdi! Gülşah'ın annesi Nazlı Hanım Gelinim Mutfakta programına video mesajı gönderdi.

x

Geçen haftanın yarışmacısı Elif yarışmaya bir hafta dayanabilmiş ve elenmişti. Bu hafta da yeni yarışmacılar dahil oldu. Bu hafta elenen isim Emel oldu. Programın sunuculuğunu sevilen isim Fatih Ürek yapıyor. Yarışma hafta içi her gün 12.45’te yayınlanıyor. Gelinim Mutfakta 29. Bölümde, yarışmacılardan Gülşah'ın annesi Nazlı Hanım video mesaj ile gelin ve kaynanaları değerlendirdi!

GELİNİM MUTFAKTA YARIŞMASINDA KİM ELENDİ?

Gelinim mutfakta yarışmasında bu hafta elenen Cansu oldu 

GELİNİM MUTFAKTA KİM KAZANDI?

20 Nisan'da kazanan isim Elif oldu

GELİNİM MUTFAKTA 29. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gelinim Mutfakta 29. Bölümde, yarışmacılardan Gülşah'ın annesi Nazlı Hanım video mesaj ile gelin ve kaynanaları değerlendirdi!

Gülşah'ın annesi Nazlı Hanım Gelinim Mutfakta programına video mesajı gönderdi. Mesajda yarışmada olan gelin ve kaynanaların karakterlerine karşı eleştirileri mevcuttu. Eleştirileri duyan gelin ve kaynanalar bu mesaja nasıl tepki verdi?

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
Bursa´nın Mudanya ilçesinde çekicinin üzerine konmak istenen otomobil 2 metreden yere düştü. O anlar

Çekicinin Bursa´nın Mudanya ilçesinde çekicinin üzerine konmak istenen otomobil 2 metreden yere düştü. O anlar bir vatandaş tarafından saniye saniye kaydedildi. halatı koptu, düşen otomobil hasar gördü

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Kamu işçisine 1083 lira ilave ödeme

Ahtapot’un kolları Asya’yı hızla sarıyor!

En Çok Okunanlar