• $8,4656
  • €10,2429
  • 495.068
  • 1441.33
30 Nisan 2021 Cuma 10:08 | Son Güncelleme:

Friends yeni bölüm yayın tarihi belli oldu mu? Friends reunion ne zaman?

Friends yeni bölüm yayın tarihi belli oldu mu" Friends reunion ne zaman"

Friends reunion tarihi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. New York Manhattan'da yaşayan bir grup arkadaşın başından geçen olayların ele alındığı dizi tam 10 yıl sürdü. Aradan geçen uzun zamana rağmen dizinini büyük bir izleyici kitlesi bulunuyor. Peki, Friends yeni bölüm yayın tarihi belli oldu mu? Friends reunion ne zaman?

Friends özel yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı hayranlar tarafından merak konusu oldu. Bir döneme damgasını vuran komedi dizi hala tazeliğini koruyor. Başrollerinde Jennifer Aniston, Courteney Cox, David Schwimmer, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc ve Matthew Perry yer alıyor. Dizinin çekimlerinin koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelendiği HBO Max tarafından açıklanmıştı. Fakat, hayranları heyecanlandıracak güzel haber yeniden geldi. Peki, Friends yeni bölüm yayın tarihi belli oldu mu? Friends reunion ne zaman?

FRİENDS REUNİON NE ZAMAN?

Çekimlerin geçtiğimiz şubat ayında başlaması planlanıyordu. Fakat salgın nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmişti. İlk etapta Friends'in 25. yılına özel yayınlanması planlanan dizinin çekimlerine nisan ayında başlanacağı belirtilmişti.

Dizinin resmi Instagram hesabı Friends reunion fotoğrafını paylaşarak "Artık heyecanlanabilir miyiz? Friends Reunion geliyor" açıklamasında bulundu. Dizi HBO Max yayınlanacak. Yayın tarihi belli olunca haberimize ekleyeceğiz.

Variety'nin kaynaklarına göre bu altı isme rollerine geri dönmesi için toplamda en az $2,5 milyon ödendiği ve WarnerMedia'nın orijinal dizinin haklarını almak için $400 milyon ödediği söyleniyor.

FRİENDS HAKKINDA

Friends, David Crane ve Marta Kauffman tarafından yaratılmış Amerikan yapımı sitcom türünde bir dizidir. 22 Eylül 1994 ile 6 Mayıs 2004 tarihleri arasında NBC'de yayınlanan dizi, on sezon sürdü. Manhattan'da yaşayan bir grup arkadaşın hayatı üzerinde dönen dizi, Warner Bros. Television şirketine bağlı Bright/Kauffman/Crane Productions yapımıdır. Yönetici yapımcıları Kevin S. Bright, Marta Kauffman ve David Crane'dir.

Kauffman ve Crane, Friends'in ilk tasarımlarını Insomnia Cafe adıyla 1993'ün Kasım-Aralık aylarında hazırladı. Fikri Bright'a gösterdiler ve üçü beraber yedi sayfalık taslağı NBC'ye sundu. İsmin Friends Like Us olarak değiştirilmesi gibi pek çok senaryo değişikliği ve yeniden yazımının ardından, dizinin adı sonunda Friends olarak belirlendi

  • Friends reunion ne zaman
  • Friends reunion
  • Friends yeniden birleşme
  • Friends
  • Friends özel bölüm
  • HBO Max friends
<p>Bedir Acar, 'Görüntüler öyle acımasız ve vahşi ki 21. Yüzyılda devlet terörünün kitabını yazıyorl

İsrail aslında neyden korkuyor?

Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde 87 yıl sonra bir ilk

Şırnak Valisi Pehlivan, Cudi Dağı'nda konuşlu üs bölgelerinde incelemelerde bulundu

Bayram alışverişinin kalbi Eminönü ve Mısır Çarşısı sessiz