• $8,4689
  • €10,0807
  • 498.358
  • 1386.59
18 Haziran 2021 Cuma 09:40 | Son Güncelleme:

Finale günler kala Survivor 2021'e veda eden isim Dora oldu

Finale günler kala Survivor 2021'e veda eden isim Dora oldu

TV8'in sevilen yarışma programlarından olan Survivor 2021 geçtiğimiz akşam ekrana getirilen yeni bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Son 6'ya kalan Aleyna, Dora ve İsmail eleme adayı olan isimlerden oldu. Survivor 2021'de hayallerine veda eden isin Dora oldu.

Survivor 2021 Haziran ayı sonuna final yapmaya hazırlanırken bireysel dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme adayları da belli oldu. Oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından Dora, Aleyna ve İsmail eleme potasında yerini aldı.

İSMAİL BALABAN, ALEYNA VE DORA ELEME ADAYI OLDU

Survivor 2021'de haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan İsmail Balaban olurken Dora'yı eleme adayı olarak belirledi. Daha sonra oynana ikinci oyunda da Poyraz kazanan isim olurken Aleyna'nın adını vererek eleme adayı yaptı. Bu haftanın son dokunulmazlık oyununda kazanan Ayşe ise haftanın üçüncü eleme adayı olarak İsmail Balaban'ın ismini söyledi.

DORA SURVİVOR 2021'E VEDA ETTİ

Survivor'da elemeye kalan Aleyna, İsmail ve Dora için SMS oylaması yapıldı. SMS oylamasında en az oyu alarak Survivor hayallerine veda eden isim Uğurtan Dora oldu.

<p>Twitter'da 'Ecem Güçlük' kullanıcı adıyla açılan hesaba ilişkin İletişim Başkanı Fahrettin Altun

'Ecem Güçlük' provokasyonu

Dokumacı kuşların sanat eseri gibi yuvaları büyük ilgi görüyor

Yangın haberleri sonrası İstanbul'da olağanüstü hareketlilik

Sakarya Gaz Sahası'ndaki Türkali-2 tespit kuyusunda ilk kuyu akış testi tamamlandı