• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
01 Mart 2021 Pazartesi 09:38 | Son Güncelleme:

Final kararı alınan dizinin günü değiştirildi… Yerine Teşkilat gelecek!

Final kararı alınan dizinin günü değiştirildi… Yerine Teşkilat gelecek!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tövbeler Olsun dizsinin final kararı aldığı duyurulmuştu. 32. bölümü ile izleyiciye veda edecek dizinin yayın günü değiştirildi. İzleyicileri ile Pazar günü buluşan dizi bu hafta Perşembe günü ekranlara gelecek. 7 Mart Pazar akşamı TRT 1 kanalının yeni dizisi ‘Teşkilat' yayınlanacak.

Yaz aylarında yayın hayatına başlayan Tövbeler Olsun dizisi için final tarihi yaklaştı. 28. Yeni bölümü ile ekranlara gelecek dizi, 32. Bölümde final yapacak. Absürt komedi dizisi Tövbeler Olsun, Pazar akşamları yayınlanıyordu. Ancak yeni yayınlanacak olan bir dizi nedeniyle günü Perşembe'ye alındı. Milli İstihbarat Teşkilatı'nın (MİT) destekleriyle hazırlanan Teşkilat dizisi dikkat çekecek bir yapım gibi gözüküyor. Yeni dizi Teşkilat'ın yayın günü Pazar olarak belirlendi.

TRT1'de Tövbeler Olsun gün değişikliği yaşadı. 4 Mart Perşembe akşamı 28. bölümü yayınlanacak olan dizinin, 32.bölüm itibari ile final yapmasına karar verilmişti. Erkan Can, Güven Kıraç ve İpek Tuzcuoğlu'nun başrollerinde yer aldığı dizinin 28.bölüm fragmanı yayınlandı.


4 Mart Perşembe akşamı dizinin yeni bölümünü TRT1 ekranlarında yayınlanacak. Bu bölümde Nazmiye rolü bitecek olan Seda Türkmen de ekipten ayrılacak.

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de