• $8,1939
  • €9,7661
  • 458.252
  • 1393.24
27 Şubat 2021 Cumartesi 11:30 | Son Güncelleme:

Netflix Fatma dizisi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Fatma dizisi ne zaman başlayacak?

Netflix Fatma dizisi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir" Fatma dizisi ne zaman başlayacak"

Fatma dizisi, Netflix yapımı Türk dizisi olarak yayınlanacak. Yönetmenliğini Özer Feyzioğlu'nun yaptığı dizinin senaryosunu ise Özgür Önürme kaleme alıyor. Psikoloji dram türünden hazırlanan dizinin çekimleri temmuz ayında başlamıştı. Fatma dizisi ne zaman yayınlanacak? Netfilx Fatma dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Fatma dizisi, dijital film ve dizi izleme platformu Netflix'te yayınlanacak. Dizinin konusu merak eden izleyenler Fatma dizisi ne zaman yayınlanacak? Netflix Fatma dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? sorusuna yanıt arıyor. Özgür Önürme'nin kaleme aldığı, Özer Feyzioğlu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu dizi psikolohi dram türünde ekrana gelecek.

FATMA DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Fatma dizisi ne zaman yayınlanacağı henüz belli olmadı. Detaylar gelince haberimize eklenecektir.

NETFLIX FATMA DİZİSİ KONUSU NEDİR?

35 yaşındaki Fatma, temizlikçidir. Fatma'nın kocası Zafer hapistedir ve hapisten çıkmasının hemen ardından kaybolur. Fatma kocasını aramaya çıkar ancak bu sırada hiç hesapta olmayan beklenmedik bir cinayet işler. Bu olay Fatma için şu zamana kadar yaşadığı tüm kötü şeylerin intikamını alabileceği bir ritüel haline gelir.

Fatma o olaydan sonra bir taraftan koca dünyaya sığdıramadığı masum oğlunun öcünü almak için uğraşan bir anne, bir diğer taraftan ise işlediği cinayet ile alakalı şüphelenilmeyen temizlikçi bir kadın.

NETFLIX FATMA DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Fatma dizisinin çekimlerine 16 Temmuz'da başlandı. Dizinin yapımcılığını Başak Abacıgil üstlenirken, senaryosunu ise Özgür Önurme, yönetmenliğini ise Özer Feyzioğlu üstleniyor. Burcu Biricik, Fatma rolü ile başrolü canlandırıyor. Birick'e eşlik eden diğer isimler ise, Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak, Hazal Türesan.

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü