• $13,5212
  • €15,2663
  • 776.4
  • 1981.04
9 Haziran 2021 Çarşamba 09:47 | Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı İnci'si Farah Zeynep Abdullah kimdir, kaç yaşında, diziden neden ayrıldı? Farah Zeynep Abdullah, Masumlar Apartmanı'ndan ayrıldı!

Masumlar Apartmanı İnci'si Farah Zeynep Abdullah kimdir, kaç yaşında, diziden neden ayrıldı" Farah Zeynep Abdullah, Masumlar Apartmanı'ndan ayrıldı!

Farah Zeynep Abdullah, İnci karakteri ile Masumlar Apartmanı'nda baş karakterler arasında yer alıyor. Başarılı oyuncunun, diziye veda edeceği uzun süredir konuşuluyordu. İnternet aramalarında "Masumlar Apartmanı İnci'si Farah Zeynep Abdullah kimdir, kaç yaşında, diziden ayrıldı mı?" sorusunun yanıtı aranırken, diziden beklenen ilk açıklama geldi.

Masumlar Apartmanı dizisi sezon finali ile ekrana geldi. Renkli karakterleri ile birbirinden farklı hikayeye yer veren Masumlar Apartmanı dizisi sezon finalinde İnci'nin ölümü seyirciyi üzerken, aynı zamanda kafalarda soru işareti bıraktı. Peki Masumlar Apartmanı İnci'si Farah Zeynep Abdullah kimdir, kaç yaşında, diziden ayrıldı mı?

MASUMLAR APARTMANI'NDAN FARAH ZEYNEP ABDULLAH'A VEDA:

"Masumlar Apartmanı'na kattığın tüm güzellikler için teşekkürler Farah Zeynep Abdullah. Yolun açık olsun...❤️"

MASUMLAR APARTMANI İNCİ'Sİ DİZİDEN AYRILDI!

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, İnci karakteri diziden ayrılıyor. Altuntaş haberinde, 'TRT için çektiği Masumlar Apartmanı'nda birkaç aydır İnci'ye hayat veren Farah Zeynep Abdullah'ın diziden ayrılacağı bilgisi kulaktan kulağa yayılıyordu. Zaman zaman çok ağır dramatik sahnelerin çekildiği dizide çok yorulduğunu ve ayrılmak istediğini belirten oyuncunun sezon finalinde ekibe veda edeceği ortaya çıktı.' ifadelerine yer verdi.

FARAH ZEYNEP ABDULLAH KİMDİR?

Farah Zeynep Abdullah (d. 17 Ağustos 1989; Gayrettepe, Beşiktaş, İstanbul) Türk oyuncu.

Irak Türkmenlerinden olan bir baba ile Türk ve Boşnak kökenli bir annenin kızı olarak İstanbul'da doğdu. Ailesinin kökenlerini "Babam Irak asıllı Türk, babaannem Üsküplü. Annemse Boşnak ve Erzincanlı," olarak açıklamıştır.

Lisenin bir kısmını İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi'nde okudu. Daha sonra babasının işi gereği kaydını İngiltere'ye aldırarak lise öğrenimini bu ülkede tamamladı. Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizinin 2. sezonundan sonra diziden ayrılarak, oyunculuk kariyeri için kaydını dondurduğu Kent Üniversitesi (İngiltere) Fransızca-Drama bölümüne dönüp, eğitimini tamamladı ve 2013'te diplomasını aldı. Ayrıca, kadın-erkek eşitliği ile ilgili bir kampanya olan HeForShe reklamında oynadı. Amnesty Türkiye'nin de gönüllü destekçisidir.

Farah Zeynep, üniversiteye başlamaya hazırlanırken Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizi için teklif aldı. İngiltere'deki okuluna dönmesine üç gün kala, deneme çekimlerinde başarılı bulunduğunu ve "Aylin" rolüne seçildiğini öğrendi.

Bu dizide dört çocuklu bir ailenin ikinci çocuğu olan Aylin'i canlandırdı. Daha sonra Yılmaz Erdoğan'ın filmi Kelebeğin Rüyası'nda oynadı. Bu filmde baş rolleri Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat ile paylaştı.

2014 senesinde Star TV'de yayınlanan Kurt Seyit ve Şura adlı dizide başrol oynadı. Ardından 14 Şubat 2014'te Kerem Deren'in yönetmenliğini üstlendiği Bi Küçük Eylül Meselesi filminde Engin Akyürek ile başrolü paylaştı.

Çağan Irmak'ın yönettiği 2014 yılının en başarılı filmlerinden olan Unutursam Fısılda filminde Hümeyra'nın da oynadığı Hatice (Ayperi) karakterinin gençliğini canlandırdı. Ayrıca oyuncu Barbie Prenses ve Rockstar animasyon filmindeki "Prenses Azra"yı seslendirdi.

Üç farklı hava aracına daha entegre edildi... Türkiye'den TOGAN müjdesi
Üç farklı hava aracına daha entegre edildi... Türkiye'den TOGAN müjdesi

Üç farklı hava aracına daha entegre edildi... Türkiye'den TOGAN müjdesi

Arazilerin yeni 'gözü': Ondan habersiz kuş uçmayacak!
Arazilerin yeni 'gözü': Ondan habersiz kuş uçmayacak!

Arazilerin yeni "gözü": Ondan habersiz kuş uçmayacak!

Savunma sanayisinin gözbebeği CANİK'e prestijli ödül
Savunma sanayisinin gözbebeği CANİK'e prestijli ödül

Savunma sanayisinin gözbebeği CANİK'e prestijli ödül

<p> </p>

Muhalefet yatırıma neden karşı?

AFAD'dan Afganistan'daki ihtiyaç sahibi 2 bin aileye gıda yardımı

Antalya'yı fırtına vurdu! Dev dalgalar oluştu, ağaçlar devrildi

1,5 ton skunk ele geçirildi