• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
6 Ekim 2021 Çarşamba 09:34 | Son Güncelleme:

Evlilik Hakkında Her şey izle kesintisiz! Evlilik Hakkında Herşey 3. bölüm izle tek parça!

Evlilik Hakkında Her şey izle kesintisiz! Evlilik Hakkında Herşey 3. bölüm izle tek parça!

Evlilik Hakkında Herşey 3. bölümü ile bu akşam ekrana geliyor. Fox Tv ekranlarında yayın hayatına yeni başlayan dizi büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Başrolünde Sumru Yavrucuk, Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüboğlu ve Tülin Ece'nin yer aldığı dizide Azra ile Çolpan'ın karşı karşıya geleceği dava büyük bir heyecan ile bekleniyor. Dizide dün akşam Babalarıyla yüzleşen Azra, Sanem ve Güneş'in duyguları alt üst olmuştur. Hayatlarında kalmaya kararlı olan Faruk'u bir tehlike olarak gören Çolpan'ın ise tüm çabalarına rağmen geçmiş peşini bırakmayacaktır...

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her şey, BBC yapımı, The Split dizisinin uyarlaması olarak ekrana geliyor. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ'nun uyarladığı dizi ilk bölümleri ile büyük beğeni topladı. Dizide neler yaşanacağı heyecan ile bekleniyor. İlk duruşmaya bir gün kala, Alpay'ın kendilerinden sakladığı bilgilerin peşine düşen Azra ve Songül'ü hem heyecanlı hem de gerilimli bir macera beklemektedir.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY 3. BÖLÜM İZLE TEK PARÇA!

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY 3. BÖLÜM ÖZETİ

İlk duruşmaya bir gün kala, Alpay'ın kendilerinden sakladığı bilgilerin peşine düşen Azra ve Songül'ü hem heyecanlı hem de gerilimli bir macera beklemektedir. Sergen, gerçek yüzünü gören Yıldırım'a kendini ispat etmek için yeni stratejiler peşindeyken, Yıldırım yıllar sonra belki de en son konuşmak isteyeceği kişi, Çolpan Cevher ile yüz yüze gelecektir. Alpay'a olan öfkesiyle intikam yolunda hızla yürüyen Songül'ü ise inanmakta güçlük çekeceği gerçekler bekler. Sanem'in, Ural ve kızıyla yakınlığından rahatsız olan Eylül, kurnaz planlarıyla Sanem'in kuyusunu kazmaya niyetlenir.

Azra ve Sanem'in hayatlarını değiştirecek bazı gerçekler ise şans eseri şahit oldukları bir konuşmayla ortaya çıkar...

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY KONUSU NEDİR?

Başarılı bir boşanma avukatı olan Azra Günay, işinin duayeni olan annesi Çolpan Cevher ve dik başlı kardeşi Sanem Cevher ile İstanbul'un tanınmış ve nüfuzlu insanlarının davalarına bakmaktadır. Küçük kız kardeşi Güneş ise anne ve ablalarının aksine hukuk dünyasından uzak bir yaşam sürmeyi tercih etmektedir.

Azra hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra kendisi gibi avukat olan Sergen Günay'la evlenmiş ve üç çocuk dünyaya getirmiştir. Mesleği gereği şahit oldukları ve babasından yediği darbeye rağmen aile ve evlilik kavramlarına sıkı sıkıya bağlı bir kadındır. Tüm bunlara karşın hayatı boyunca görmezden geldiği korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacak, kendine yarattığı mükemmel aile tablosu, kocasının ihanetini öğrenmesiyle yerle bir olacaktır.

Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine tepkileri de altından kalkma yöntemleri de birbirinden farklıdır. Bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden görürüz. Çolpan boşanmış, Azra uzun yıllardır evli, Güneş evlilik arifesinde ve Sanem ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir. Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla Evlilik Hakkında Her Şey; aile, aşk, sadakat ve boşanma düzeninin kirli yüzünü gözler önüne sürmekten çekinmeyecek hikayeleriyle seyirciyi buluşturacaktır.

  • Evlilik Hakkında Herşey
  • Evlilik Hakkında Herşey 3. bölüm izle
  • Evlilik Hakkında Herşey izle
  • Evlilik Hakkında Her şey 3. bölüm izle tek parça
  • Evlilik Hakkında Herşey kesintisiz izle
  • fox tv Evlilik Hakkında Herşey son bölüm
<p>Futbol, sahaları aşıp evlerimizdeki televizyonlara, günlük  aktivitelere ve tabi ki son olarak oy

Neden PES Atarız?

Kaş'ta 'yakıcı denizanası' istilası

Alec Baldwin'in ateşlediği silahta gerçek mermi olduğu açıklandı

Lavlar 33 günde 2 bin 185 binayı kül etti