• $9,7388
  • €11,3536
  • 563.719
  • 1489.36
29 Eylül 2021 Çarşamba 14:40 | Son Güncelleme:

Evlilik Hakkında Her Şey 3. bölüm fragmanı çıktı mı? Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölüm fragmanı izleme linki!

Evlilik Hakkında Her Şey 3. bölüm fragmanı çıktı mı" Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölüm fragmanı izleme linki!

Evlilik Hakkında Her Şey 3. bölüm fragmanı yakından takip ediliyor. BBC yapımı, The Split dizisinin uyarlaması olan dizi her salı ekranı geliyor. Dün akşam 2. bölümü ile yayınlanan yapım FOX TV'de seyirci karşısına çıkıyor. Peki, Evlilik Hakkında Her Şey 3. bölüm fragmanı çıktı mı? İşte Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölüm fragmanı izleme linki!

Evlilik Hakkında Her Şey 3. bölüm fragmanı merak ediliyor. FOX TV'nin yeni dizisi televizyon izleyicileri tarafından çok beğenildi. Reytinglerde güzel bir yer edinen yapımın yeni bölümüne dair ipuçları almak isteyenler Evlilik Hakkında Her Şey 3. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusuna yanıt arıyordu. Dizinin gelecek hafta yayınlanacak olan yeni bölümüne dair detaylar belli oldu. Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölüm fragmanı izleme sayfası sizlerle..

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY 3. BÖLÜM FRAGMANI ÇIKTI MI?

Evlilik Hakkında Her Şey 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı için nefesler tutuldu.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY 3. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Azra, Sanem ve Güneş için ölü sandıkları babalarının bir anda çıkagelmesi, adeta deprem etkisi yaratmıştır. Bugüne kadar yaşadıkları hayatın bir yalan olduğunu öğrenen üç kardeş için aydınlatılması gereken birçok karanlık nokta vardır.

Çolpan yaşadığı yıkımın yanı sıra, yıllar önce Faruk'la birlikte gömdüğü bazı sırların gün yüzüne çıkacağı endişesine kapılır. Alpay'ın kendisine kurduğu tuzağın etkisini üzerinden atmaya başlayan Songül, Alpay'a yaptıklarını ödetmek için kolları sıvar.

Bir yandan yeni iş ortamına uyum sağlamaya çalışan bir yandan da geçmişte bıraktığı Yıldırım'la aynı yerde çalışmak durumunda kalan Azra; Erman Arsen tarafından yeni bir dava ile sınanır. Güneş, yaşadıklarının etkisiyle kimsenin beklemediği bir şey yaparak, kardeşleri Azra ve Sanem'e şok edici bir sürpriz hazırlar.

Sanem, ünlü rapçi Astek'in davasını Çolpan'a kabul ettirmeye çalışsa da Çolpan'ın daha elzem sorunları vardır. Sanem için bu dava artık bir gurur meselesidir. Yıllar sonra Yıldırım'la karşılaşan Sergen, beklenmeyen olayların yaşanmasına neden olur...

  • Evlilik Hakkında Her Şey 3. bölüm fragmanı
  • Evlilik Hakkında Her Şey
  • Evlilik Hakkında Her Şey fragman
  • Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölüm fragmanı
  • Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm
  • Evlilik Hakkında Herşey 3. bölüm fragman
<p class='MsoNormal'>Fatih'te arıza yapan İETT otobüsü, vatandaşlar tarafından  yaklaşık 300 metre i

İETT otobüsü arızalanınca 300 metre itildi

Erdoğan ve Aliyev'in açılışını yapacağı Fuzuli Havalimanı 8 ayda inşa edildi

Karadeniz yaylalarında ikinci yıkım dalgası

Göktaşı ile öyle bir şey yaptı ki! Her anını paylaştı