• $9,5057
  • €11,0496
  • 546.954
  • 1511.49
6 Ekim 2021 Çarşamba 09:45 | Son Güncelleme:

EDHO bugün var mı, 5 ekim ATV yayın akışında neden yok? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor?

EDHO bugün var mı, 5 ekim ATV yayın akışında neden yok" Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor"

EDHO yeni sezona 200. bölüm ile ekrana gelmesi bekleniyor. Uzun süredir merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni sezon yayın tarihi izleyicilerin yakından takip ettiği konular arasında. Söz konusu internet aramalarında "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor? EDHO bugün var mı, 5 ekim ATV yayın akışında neden yok?" soruların yanıtları merak konusu oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni sezon heyecanla bekleniyor. 5 ekim ATV yayın akışında yer almayan EDHO dizisinin 200. yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgiyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile ilgili yeni gelişmeler haberimizde. Peki EDHO dizisi bugün var mı, 5 ekim Atv yayın akışında neden yok? Yeni sezon ne zaman başlayacak?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZON BU AKŞAM VAR MI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ilk bölüm bu akşam yayımlanmayacak. ATV kanal yayın akışında da yer almayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezon ilk bölüm fragmanı yayımlanmadığı için yayın tarihi de belli olmadı.

ATV KANAL YAYIN AKIŞI 5 EKİM

08:00 Kahvaltı Haberleri

10:00 Müge Anlı İle Tatlı Sert

13:00 ATV Gün Ortası

14:00 Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane

16:20 Esra Erol'da

19:00 ATV Ana Haber

20:00 Çakallarla Dans 4

22:20 Bir Zamanlar Çukurova

EDHO YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın sezon finali vermesinin üzerinden yaklaşık olarak 3 ay geçti. Şimdi ise gözler yeni sezona çevrildi. Konu ile ilgili bilgiler geldikçe haberimizin içerisinde olacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 199. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yaman Korkmaz ve ailesi bu kez namlunun ucundadır. Şahin Ağa'yı Savaş'ın elinden kurtardığı için artık hedef haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu kez büyük düşmanla yüz yüze gelir. Savaş'a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli'nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırdır.

Kimsesiz Doğan'ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırken Savaş ve ekibinde zafer sarhoşluğu yapar. Verdiği savaşta sona yaklaştığını bilecek kadar tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların yeniden dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar.

Hızır Çakırbeyli'nin kendisini ortaya koyarak kurduğu planın kilit ismi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Savaş'ın mekânına girmek için plan yapan Alpaslan Çakırbeyli, amcası Hızır Çakırbeyli'nin hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğunu bilerek elinden geleni yapar. İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı ise Rıdvan'ı ortada bırakarak Savaş'ın yanına geçen Volkan ve Koray'ın peşine düşer. Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli ise intikamlarına bir adım daha yaklaşır.

<p>Navigasyonda araç yerine yaya yolunu açtı. Otomobili merdivende asılı kaldı.</p><p>İlginç olay, s

Navigasyon kazası!

Konya'dan Avrupa'ya şırınga ihracatı

Dünyada ilk kez üretildi! Türk mühendis ''gücü çevirdi'' ambargoyu aştı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (27 Ekim 2021)