• $8,3235
  • €10,0094
  • 476.816
  • 1345.15
30 Mart 2021 Salı 12:52 | Son Güncelleme:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. bölümde yaşananlar...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. bölümde yaşananlar...

Atv'nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam 187. yeni bölümde intikamını almak için gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, Tuncay'a ve İshak'a hayatlarının boyunca unutamayacağı bir ders verir...

Düşmanlarına vurduğu ağır darbelerle ailesini korumaya çalışan Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli'nin verdiği kararla zor duruma düşer. Ailenin direği ol dediği eşi Ceylan Çakırbeyli, verdiği sözleri hiçe sayarak istihbaratla birlikte hareket eder....

EDHO 187. BÖLÜM İZLE!

EDHO 187. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İntikamını almak için gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, Tuncay'a ve İshak'a hayatlarının boyunca unutamayacağı bir ders verir. Düşmanlarına vurduğu ağır darbelerle ailesini korumaya çalışan Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli'nin verdiği kararla zor duruma düşer.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ceylan ölecek mi? Sanem Çelik EDHO'dan ayrılıyor mu?

Ailenin direği ol dediği eşi Ceylan Çakırbeyli, verdiği sözleri hiçe sayarak istihbaratla birlikte hareket eder. Gömdüğü savaş baltasını çıkaran Ceylan Çakırbeyli, Hızır Çakırbeyli'nin sevgisini kaybetme pahasına onu korumaya kararlıdır. Alpaslan ve İlyas Çakırbeyli'nin de ikazlarını yok sayan Ceylan Çakırbeyli, kendi planını uygulamaya başlar.

Gözlerinin önünde Behzat Façalı'nın infaz ettiği oğlu Uğur için intikam almaya yemin eden Demir ise abisi İdris'le ters düşme pahasına intikamını almaya niyetlidir. Çıkan savaşta Behzat'ın en yakınındaki Hakan ise ilk darbeyi alır.

Oğlu Yaman Korkmaz'ın ikazlarına rağmen Kimsesiz Doğan'a savaş açan Hamdi Korkmaz ilk hamlesini yapar. Hamdi Kormaz'ın beklediği haber ise Seko'dan gelir.

EDHO oyuncu kadrosu: Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Sanem Çelik (Ceylan), Ali Sürmeli (Doğan), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Pelin Akil Altan (Bahar), Engin Benli (Yaman)

Masumlar Apartmanı 27. bölüm izle full! Masumlar Apartmanı son bölüm izle tek parça!

Doğduğun Ev Kaderindir 37. bölüm fragmanı geldi mi? Doğduğun Ev Kaderindir yeni fragman ne zaman yayınlanacak?

  • EDHO 187. bölüm izle
  • atv EDHO yeni bölüm
  • edho
<p>ÇEKİM ÖNCESİ  RAHATSIZLANAN HAKAN ALTUN'DAN KORKUTAN HABER! APAR TOPAR HASTANEYE KALDIRILDI</b

Haftanın magazin başlıkları... Şeyma Subaşı'nın paylaşımları neden eleştiriliyor?

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor