• $8,0997
  • €9,7631
  • 461.106
  • 1377.23
06 Mart 2021 Cumartesi 11:14 | Son Güncelleme:

‘Erdal Beşikçioğlu yoksa anlamı yok' Behzat Ç. hayranları sosyal medyayı ayağa kaldırdı!

‘Erdal Beşikçioğlu yoksa anlamı yok' Behzat Ç. hayranları sosyal medyayı ayağa kaldırdı!

Yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran Behzat Ç. efsanesi geri dönüyor. Türk televizyon tarihinin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Bahzat Ç., bu sezon farklı isimlerle çalışacak. Erdal Beşikçioğlu'nun yeni sezonda yer almayacağını duyan hayranları sosyal medyayı ayağa kaldırdı. ‘Erdal Beşikçioğlu yoksa anlamı yok' diyen hayranlar, Twitter'da gündem oluşturdu.

Üç sezon olarak planlanan Behzat Ç.'nin başrolü için görüşmeler sürüyor. Dizinin senaristi James Bond tarzında bir karakterin oluşturulacağını, yani Behzat Ç.'de her sezon farklı bir başrol oyuncusu yer alacağını duyurdu. Insignia Yapım ile birlikte Emrah Serbes'in hem senarist hem de yönetmen olarak ortak yapımcı olacağı dizinin yeni oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu yer almayacak.

Erdal Beşikçioğlu ile efsaneleşen Behzat Ç.'den gelen bu haber hayranlarını memnun etmedi. Sosyal medyadan isyana kalkan hayranlar, "Erdal Beşikçioğlu yoksa oturur 10 kere daha 96 bölüm tekrar izlerim gene de yenisini izlemem", "Erdal Beşikçioglu yoksa Behzat ç. olamaz olmamalı" yorumlarını yaptı.

<h3>'AYNI FİKİR VE GÖRÜŞ SAHİPLERİ AYNI SİYASİ PARTİNİN UZANTILARI DÜN NE YAPIYORLARSA BUGÜNDE ONU Y

İftira atarak yapılmak istenen ne?

Lider Beşiktaş'a Sivas'ta coşkulu karşılama

Nemrut Krater Gölü çevresinde açılan kardelenler görsel şölen sunuyor

Pakistan'da Türk mimarın imzasını taşıyan eser: Faysal Camisi