• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
02 Nisan 2021 Cuma 12:48 | Son Güncelleme:

Engin Altan Düzyatan'ın merakla beklenen dizisi Barbaros hakkında yeni gelişme! Prova çekimleri başladı

Engin Altan Düzyatan'ın merakla beklenen dizisi Barbaros hakkında yeni gelişme! Prova çekimleri başladı

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe ve Erhan Ünlütürk gibi isimlerin yer aldığı dönem dizisi Barbaros hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Barbaros Hayrettin Paşa'nın hayatından kesitlerin sunulacağı Babaros dizisini bekleyenler için müjdeli bir haber geldi. Yapımcılığını Es Film'in üstlendiği Barbaros dizisi prova çekimleri başladı.

Son zamanlarda yoğun ilgi gören dönem dizilerine bir yenisi daha eklendi. Diriliş Ertuğrul dizisinin final yapmasının ardından dinlenmeye çekilen Engin Altan Düzyatan Barbaros ile ekranlara muhteşem bir dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Yapımcılığını Es Film'in üstlendiği, Barbaros Hayrettin Paşa'nın hayatından tarihsel olaylar ele alınacak. Güçlü oyuncu kadrosu ile merak edilen Barbaros dizisi hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

Gazeteci Birsen Altuntaş, Twitter hesabından dizinin çekimlerinin bugün (30 Mart) itibari ile başladığını duyurdu.

Barbaros dizisinin ne zaman yayınlanacağı ise henüz netlik kazanmadı.

BARBAROS DİZİSİ KONUSU

Barbaros dizisi konu olarak geçmişte yaşanan tarihi olayları ele almıştır. Osmanlı'nın ilk Kaptan-ı Deryası Barbaros Hayrettin Paşa'yı anlatacak olan dizide Barbaros Hayrettin Paşa'yı canlandıracak olan başrol oyuncularından biri Ulaş Tuna Astepe'dir. Engin Altan Düzyatan ise Barbaros Hayrettin Paşa'nın ağabeyi olan Oruç Reis'i canlandıracaktır.

BARBAROS DİZİSİ OYUNCULARI

Dizinin güçlü bir oyuncu kadrosu bulunmaktadır. Dizinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe ve Erhan Ünlütürk bulunmaktadır. Cast çalışmaları ise bir yandan devam etmektedir. Dizide rol alacak olan diğer oyuncuların isimleri belirlendiğinde haberimiz güncellenecektir.

<p>Zonguldak'ta Emniyet Müdürlüğü'nde görevli trafik polisi Mustafa Dönmez, koronavirüs tedavisi gör

Zonguldak'ta trafik polisi koronavirüse yenik düştü... Acı detay ortaya çıktı

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı