• $8,3079
  • €10,0594
  • 496.687
  • 1460.86
12 Haziran 2021 Cumartesi 00:28 | Son Güncelleme:

Emanet dizisi 201. yeni bölüm fragmanı izleyiciyi heyecanlandırdı! Emanet 201. bölüm özeti, dizide neler oluyor

Emanet dizisi 201. yeni bölüm fragmanı izleyiciyi heyecanlandırdı! Emanet 201. bölüm özeti, dizide neler oluyor

Kanal 7 imzalı dizi 'Emanet'in 201. tanıtım fragmanı görücüye çıktı. Gerek oyuncu kadrosu gerekse sürprizlerle dolu sahneleriyle dizi severlerin gönlünü fetheden Emanet dizisi 201. yeni bölüm fragmanı kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine kavuştu. Ailelerin severek izlediği, sıra dışı ve macera dolu bir hikayeyi ele alan Emanet dizisi yeni bölüm için nefesler tutuldu.

Emanet dizisi 201. yeni bölüm fragmanı Kanal 7 izleyicisiyle buluştu. Bomba etkisi yaratan tanıtımları ve oyuncu kadrosuyla adından sıkça söz ettiren Emanet 201. yeni bölümü şimdiden heyecanlandırdı. Hafta içi hergün ekrana gelen ekranların sevilen dizisi Emanet 201. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde.

EMANET DİZİSİ 201. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Emanet'te bu bölüm Ziya'nın söyledikleriyle şok olan Yaman, abisi ve sevdiği kadın arasında bir seçim yapmaya doğru sürüklenmektedir.

BİR EMANET'LE DEĞİŞEN HAYATLARIN ÖYKÜSÜ

"Her emanet kutsal bir yerde saklanır. Aşk kalbin en derininde..."

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Emanet... Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf'u kutsal bir emanet gibi gören Seher ve Yaman'ın kalplere dokunacak öyküsü Emanet ile izleyici karşısına çıkacak.

Bir yanda ablasının ölümüyle sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, diğer yanda ağabeyinin emanetini korumak için her şeyi göze alan Yaman... İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK... Bir emaneti aşkla korumaya çalışanların öyküsü Emanet ile ekrana taşınacak.

Dizinin konusu:

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher'in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf... Ancak Seher'in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf'un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı'ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman'ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

<p>Taceddin Kutay, 'Günümüz insanı pragmatik bir yapıya sahip  kendisine maddi ve manevi hiçbir fayd

Uzaya merak nereden çıktı?

56 yıl sonra ibadete açılıyor

15 atom bombasına eşdeğer enerji serbest kaldı

İşte Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü