• $9,5028
  • €11,0679
  • 549.073
  • 1519.25
1 Haziran 2021 Salı 23:52 | Son Güncelleme:

Emanet 193. Bölüm özeti, dizide neler olacak? Kanal 7 Emanet dizisi 193. yeni bölüm fragmanı yayında!

Emanet 193. Bölüm özeti, dizide neler olacak" Kanal 7 Emanet dizisi 193. yeni bölüm fragmanı yayında!

Emanet dizisi 193. yeni bölüm fragmanı şimdiden seyirciden büyük beğeni topladı. Her yeni tanıtım fragmanında ilgiyi üzerinde toplamayı başaran Emanet 193. bölümde olayların ardı arkası kesilmiyor. Gerek oyuncu kadrosu gerekse sürprizlerle dolu sahneleriyle dizi severlerin gönlünü fetheden Emanet 193. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

Emanet 193. yeni bölüm tanıtım fragmanı yayına girdi. Etkileyici prodüksiyonu, sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla ekrana kaldığı yerden devam eden Emanet dizisinde yaşananlar gündeme bomba gibi düştü. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan Emanet 193. yeni bölümde, gerilim dolu sahneleriyle de izleyenleri ekrana kilitleyecek. İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve detayları...

EMANET 193. BÖLÜM TANITIM

SELİM YUSUF'U KAÇIRIYOR

Emanet'te bu akşam Seher Selim'in Yusuf'u kaçırdığını öğrenince büyük bir şok yaşar. Yaman ve Seher Yusuf'u kurtarabilecek mi?

EMANET DİZİSİNDE NELER OLUYOR?

Yeğeni Yusuf'un Selim tarafından kaçırıldığını öğrenen Seher büyük bir şok içindedir. Selim'in Seher'le ilgili de acımasız bir planı vardır.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00'da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Beyaz Saray Sözcüsü Psaki, düzenlediği  basın toplantısında, gün

ABD'den 'müttefiklik' vurgusu

Türkiye'ye has uçak! Motoru dursa bile uçuyor

Çorum'da anne ile kızı aynı üniversitede eğitim görüyor

Kayseri'de Geç Roma-Erken Bizans dönemine ait mozaikli yapı bulundu