• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
25 Mart 2021 Perşembe 11:15 | Son Güncelleme:

Emanet dizisi 143. son bölümde neler oldu? Emanet 144.yeni bölüm fragmanı yayında!

Emanet dizisi 143. son bölümde neler oldu" Emanet 144.yeni bölüm fragmanı yayında!

Emanet 144.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Emanet dizisinin 25 Mart 2021 Perşembe günü ekrana gelecek olan 144. yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Peki Emanet dizisi 143. son bölümde neler oldu?

Emanet dizisi 144. yeni bölümü 25 Mart 2021 Perşembe günü ekrana gelecek. Renkli karakterleri ile birbirinden farklı hikayeye yer veren Emanet dizisi 144. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk, intikam, dram yüklü senaryosu ile izleyenleri kendine hayran bırakan Emanet 143. son bölüm detayı ve yeni bölüm fragmanı haberimizde.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00'da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

EMANET 144. BÖLÜM ÖZETİ

Yusuf'un tüm istekleri konağa gelmiştir. Yaman ve Seher'in tek amaçları, Yusuf'u mutlu etmektir. Ancak Yusuf, onları da yakınlaştıracaktır.

EMANET 144. BÖLÜM FRAGMANI

EMANET 143. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yusuf'un hastalığı, Seher ve Yaman'ı büyük panik içinde bıraktı. İkisi de geçmişlerini bir kenara bırakarak Yusuf için yeniden birleşir. Yaman ve Seher için şu an düşünülmesi gereken tek nokta Yusuf'tur. İkili Yusuf için tüm riski alırken, seçenekler arasında yurtdışı bile vardır. Ancak bu ikisi için işler o kadar kolay olmayacak. Başlangıçta Yusuf'un iyileşme süreci çok zor olacaktır. Öte yandan hem Seher hem de Yaman Yusuf çok nazik ve hassas oldukları için zor anlar yaşayacaklar. İkisi de Yusuf'a odaklansa da Yaman'ın Seher ile ilgili kafa karışıklığı devam ediyor. Yaman, Seher'in planlarıyla ilgili kafa karışıklığını yaşamaya devam edecek. Ancak Yaman, elindeki kanıtı ne olursa olsun ya da ne söylenirse söylensin kalbini dinleyecektir.

EMANET DİZİNİN KONUSU:

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher'in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf... Ancak Seher'in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf'un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı'ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman'ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

  • emanet
  • emanet son bölüm
  • emanet 144 bölüm
  • emanet 144 bölüm fragmanı
  • emanet oyuncular
<p>Kütahya'da Hanım Ç., bir süre önce uzaklaştırma kararı aldırdığı eski eşi tarafından iftar yemeği

Kütahya'da kan donduran olay: Eski eşi iftar yemeği sırasında bıçakladı

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı