• $7,371
  • €8,901
  • 407.973
  • 1549.54
18 Şubat 2021 Perşembe 19:44 | Son Güncelleme:

Emanet 119. son bölümde neler yaşandı? Emanet 120. yeni bölüm fragmanı yayında!

Emanet 119. son bölümde neler yaşandı" Emanet 120. yeni bölüm fragmanı yayında!

Emanet 120. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gerek oyuncu kadrosu gerekse sürprizlerle dolu sahneleriyle dizi severlerin gönlünü fetheden Emanet dizisi 119. son bölümünde olayların ardı arkası kesilmiyor. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan Emanet 120. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşanan tüm detaylar haberimizde.


Emanet dizisinin merakla beklenen 120. yeni bölüm fragmanı yayına girdi. Aşk, intikam, dram yüklü senaryosu ile izleyenleri kendine hayran bırakan Emanet dizisi 120. bölüm fragmanında heyecanlandıran sahneler yaşanıyor. Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile izleyiciyi ekrana kilitleyen Emanet 119. son bölümü ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili gelişmelere bu haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Karamel Yapım imzalı dizi sürükleyici aşk öyküsü ile hafta içi her gün saat 19.00'da Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Merak edilen 120. bölüm ise 19 Şubat 2021 Perşembe akşamı yayınlanacak.

Başrollerde bulunan Yaman ve Seher'in düğününü gören izleyiciler mutluluklarını sosyal medyada gösterdi. Emanet dizisinin 119. bölümünde neler olacağını, Yaman ve Seherin evliliklerini nasıl ilerleyeceğini merak eden dizi severler sabırsızlıkla yeni bölümü bekliyor.

Dizide 19 Şubat 2021 tarihinde 'Düğünümüz Var' etiketi açan dizi tüm sosyal medyanın çalkalanmasına sebep oldu. Emanet 120. bölümünde neler olacak?

EMANET SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

İkbal ve Zuhal, ortadan kaybolan dosyayı bulmak için çırpınırken, Yaman ve Seher kendilerini bekleyen mutluluğa adım adım yaklaşmaktadır.

Kanal 7 ekranında Eylül ayında başlayan günlük dizi Emanet büyük bir ilgi gördü. Dizinin şimdiye kadar 117 bölümü yayınlandı ve geniş bir izleyici kitlesine de ulaştığı görülüyor. Dizinin reyting sonuçları da Kanal 7 standartlarına göre gayet iyi geliyor. Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu dizinin dikkat çeken oyuncuları arasında bulunuyor.

Emanet dizisinin her bölümünde heyecan yüksek. Seher ve Yaman'ın nikahı ile ilgili gelişmeler izleyiciler tarafından da merakla bekleniyor. Zuhal ve İkbal'in bu nikahı engelleme çabaları da heyecanı artıran unsurlar oldu. Dizide kına gecesi görüntülerine de izleyiciler bayıldı.

BİR EMANET'LE DEĞİŞEN HAYATLARIN ÖYKÜSÜ

"Her emanet kutsal bir yerde saklanır. Aşk kalbin en derininde..."

Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf'u kutsal bir emanet gibi gören Seher ve Yaman'ın kalplere dokunan öyküsü Emanet ile izleyici karşısına çıkıyor.

Bir yanda ablasının ölümüyle sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, diğer yanda ağabeyinin emanetini korumak için her şeyi göze alan Yaman... İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK... Bir emaneti aşkla korumaya çalışanların öyküsü Emanet ile ekrana taşınıyor.

Dizinin konusu:

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher'in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf... Ancak Seher'in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf'un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı'ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman'ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00'da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

EMANET DİZİSİ 119. BÖLÜM FRAGMANI

<p>Türkiye'nin merakla beklediği kontrollü normalleşme süreci başladı. Başkan Erdoğan Kabine toplant

Bir hafta sonra risk haritasında nasıl renkler göreceğiz?

Kaza sonrası kamyonun kasasında yabancı uyruklu 114 kişi çıktı

Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi, Karaman'da ziyarete açıldı

Kütahya'da kızıl geyiklerin beslenme anları fotokapana yansıdı