• $ 5,8614
  • € 6,5396
  • 279.872
  • 97324
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

El Nino filmi konusu nedir? El Nino oyuncu kadrosunda kimler var?

Başrollerinde Ian McShane ve Luis Tosar’ın yer aldığı aksiyon filmi El Nino dün akşam 22:45’de Kanal D ekranlarında yayınlandı. Daniel Monzon yönetmenliğindeki film 2014 yılında vizyona girdi. İşte El Nino filmi konusu ve oyuncuları

Aksiyon ve gerilim film sevenler için kaçırılmaz bir fırsat olan El Nino filmi dün saat 22:45’de Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluştu. El Nino filmi başrollerinde  Luis Tosar, Jesus Castro, Eduard Fernandez, Sergi Lopez gibi isimler yer alıyor. 2014 yılında vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda Daniel Monzon oturuyor. Peki, El Nino filmi konusu nedir, oyuncuları kimler?

EL NİNO FİLMİ KONUSU

Nino, İspanya'nın Cebelitarık sınırında yer alan La Linea de la Concepcion bölgesinde tekne tamiriyle hayatını idame ettiren bir gençtir. Arkadaşı Compi ile gittikleri bir partide Halil adında bir gençle tanışırlar. Halil'in amcası Rachid uyuşturucu taciridir ve Nino kısa yoldan zengin olma düşüncesiyle Afrika'dan, İspanya'ya teknelerle gelen uyuşturucu için kuryelik yapmayı kabul eder. Ancak, uyuşturucuyla yıllardır mücadele eden Jesus'un dikkatini çekmeye başlaması, başını ciddi şekilde belaya sokması anlamına da gelecektir.

EL NİNO FİLMİ OYUNCULARI

 El Nino filmi oyuncu kadrosunda Luis Tosar, Jesus Castro, Eduard Fernandez, Sergi Lopez, Barbara Lennie, Saed Chatiby ve Jesus Carroza yer alıyor. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Anadolu Ajansının (AA) görüntülediği ve Rasulayn merkezini çevreleyen tünelin girişi, bir depo iç

Teröristlerin Tünel Sistemi Ortaya Çıkarıldı... Tünel Türkiye Sınırına Açılıyor!

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Diyarbakır'da 3 bin yıllık mühür bulundu

Mafya filmi değil gerçek! Sinaloa'yı yakan büyük kardeşmiş