• $7,5251
  • €9,0223
  • 410.424
  • 1538.04
02 Mart 2021 Salı 19:14 | Son Güncelleme:

EDHO 183. bölümünde yaşananlar...

EDHO 183. bölümünde yaşananlar...

Salı akşamları Atv ekranlarında yayınlanan, yapımcılığını Raci Şaşmaz'ın üstlendiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. bölümü ile izleyici karşısına çıktı.

Ekranların aksiyon ve heyecanı bol dizisi EDHO yine çok özel bir bölümle sevenleriyle buluştu. Atv ekranlarında yayınlanan ve ilk sezonundan bu yana büyük bir ilgiyle takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 183. bölümünde kendi mekanlarında, dostlarının arasında saldırıya uğrayan Alpaslan, hastanede yaşam savaşı verir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 183. BÖLÜM ÖZETİ

Atv ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 23 Şubat Salı akşamı yayınlanan 183. bölümünde; Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli'yi şebekenin elinden kurtarmanın sevincini yaşayamadan, yeğeni Alpaslan'ın canının derdine düşer. Kendi mekanlarında, dostlarının arasında saldırıya uğrayan Alpaslan, hastanede yaşam savaşı verir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Hızır Çakırbeyli tüm ailesini ve dostlarını bir araya toplayarak iz bulmalarını ister. Hızır Çakırbeyli'nin bu isteğine en hızlı yanıtı ise kimsesizlerin babası Doğan verir. Alpaslan'a yapılan ssaldırının arkasındaki isme ulaşan Kimsesiz Doğan, okları kontrgerilla İshak'a çevirir. "Benim ciğerime göz diktiler" diyen Kimsesiz Doğan, sokaklardaki tüm kimsesizleri İshak'ın izini bulmaya çağırır.

İlyas Çakırbeyli Doğan Baba'nın bulduğu adreslere tek tek baskınlar yapar. Tüm aile perişan halde Alpaslan'dan gelecek haberi beklerken, Ceylan Çakırbeyli'nin tek duası ise Alpaslan'ın yaşamasıdır.

<p>Öğrencilerin merakla  beklediği yüz yüze eğitim başladı. Çocuklar eski normale nasıl adapte ol

Yüz yüze eğitim başladı, anne babalar nelere dikkat etmeli?

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi