HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,7936
  • 6,7165
  • 229.151
  • 98.361
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Diriliş Ertuğrul'da Halime toprağa veriliyor

16 Mayıs tarihli Diriliş Ertuğrul son bölümde, Noyan, ilk hamlesini yaptı ve önce Ahmet’in sonra da Almıla ile birlikte Tekfur Kritos’un canını aldı. Almıla ise tekfurun kellesini Ertuğrul’a getirdi ve onun güvenini kazandı.

x

Dizide bu hafta da heyecan verici gelişmeler yaşandı. Diriliş Ertuğrul son bölümde, Noyan, ilk hamlesini yaptı ve önce Ahmet’in sonra da Almıla ile birlikte Tekfur Kritos’un canını aldı. Almıla ise tekfurun kellesini Ertuğrul’a getirdi ve onun güvenini kazandı. Halime’nin vefatının ardından aç kalan Osman, sıhhatine kavuşabildi mi? 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM (118. BÖLÜM) ÖZETİ

Halime, Kayı Obası’nda toprağa verilmiş ve Ertuğrul bunun üzerine bir süre yalnız kalmak istemişti. Osman’a bir süt anası bulunabilmesi için civar obalara alplar gönderilmişti. Ancak uygun bir süt anası bulunamamıştı. Ertuğrul, ormanlık alanda evladını yeni kaybetmiş olan Sugay Hatun’a rastlamış ve onu Kayı Obası’na gelip Osman’ın süt anası olmaya ikna etmişti. Noyan, ilk hamlesini yapmış ve önce Ahmet’in sonra da Almıla ile birlikte Tekfur Kritos’un canını almıştı. Almıla ise tekfurun kellesini Ertuğrul’a getirmiş ve onun güvenini kazanmıştı. Bu sırada alplar da Ahmet’in cenazesini getirmiş ve herkes büyük bir şok yaşamıştı

Halime’nin vefatının ardından aç kalan Osman, sıhhatine kavuşabilecek mi? Sultan Gıyaseddin, Ertuğrul’u Ögeday’a ne amaçla elçi olarak gönderecek? Ertuğrul’u bekleyen bu çetin vazifenin sonu nereye varacak? Almıla, amacı doğrultusunda neler yapacak? Tekfur Kritos’un ardından Kayı Obası’nın başına kim musallat olacak?

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,

Trump son sözü söyledi, stüdyo buz kesti: Lesley, tamam. Başkan olan benim, sen değilsin

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Kamu bankaları emeklilere faizsiz kredi verecek

Devlet karşılıksız para veriyor! Kaç para alabilirsiniz?

En Çok Okunanlar