• $8,5369
  • €10,133
  • 497.164
  • 1421.27
31 Mayıs 2021 Pazartesi 22:24 | Son Güncelleme:

Çukur'da Meliha'nın sırrı ne? Meliha'nın sırrı açığa çıkacak mı?

Çukur'da Meliha'nın sırrı ne" Meliha'nın sırrı açığa çıkacak mı"

Büyük finalin heyecanla beklendiği Çukur, bu akşam 130. bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. 7 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak bölüm ile ekrana veda edecek dizide Meliha'nın Yamaç ile ilgili sırrı merak konusu oldu. Çukur'da Meliha'nın sırrı açığa çıkacak mı? Meliha'nın sırrı ne?

Show Tv'nin sevilen dizisi Çukur'da büyük final yaklaşıyor. Bu akşam 130. bölümü yayınlanacak olan dizide Koçovalılar'ın, Çukur'u ele geçiren Şahram'la karşılaşması tansiyonu yükseltecek. Hazırlıksız yakalanan Koçovalılar yaralarını sararken Amca mahalleliye diz çöktürüp, Çukur'un kutsal değerlerine savaş açacak. Peki, Çukur'da Meliha'nın sırrı açığa çıkacak mı?

MELİHA'NIN SIRRI AÇIĞA ÇIKACAK MI?

Çukur'da İdris Koçovalı'nın eski sevgilisi Meliha'nın sırrının ortaya çıkıp çıkmayacağı izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Meliha, bu sırrı Yamaç'ın da bilmesini istiyordu. Büyük sırrın akıbeti son iki bölümde belli olacak.

ÇUKUR'DA BU AKŞAM NE OLACAK?

Yamaç ve Efsun'un düğünü sonrası mahalleye dönen Koçovalılar'ın, Çukur'u ele geçiren Şahram'la karşılaşması tansiyonu yükseltecek.

Hazırlıksız yakalanan Koçovalılar yaralarını sararken Amca mahalleliye diz çöktürüp, Çukur'un kutsal değerlerine savaş açacak.

Amca'nın Çukur'u yok etmeye karar verdiğini öğrenen Yamaç, mahallede kalanların zarar görmemesi için yeni bir plan yapacak.

Şahram'ın zulmü altında ezilen mahalleliler Yamaç'ın herkesi şaşırtan mesajıyla mücadelenin devam ettiğini öğrenecek. Ancak Yamaç'ın oyununu çözen Şahram karşı saldırıya geçince Koçovalılar yine zor duruma düşecek.

Çukur'da kalanların Amca'ya sürpriz saldırısı nefesleri keserken, aileyi ve Çukur'u korumak için başka şansı kalmadığını düşünen Yamaç'ın son hamlesi herkesi derinden etkileyecek.

  • Çukur melihanın sırrı
  • melihanın sırrı ne
  • melihanın sırrı ortaya çıktı mı
  • melihanın yamaş sırrı
  • çukur meliha sır
<p class='MsoNormal'>CZN lakaplı Burak Özdemir de Antalya'ya giden isimlerden  oldu. Uyarılarına rağ

CZN Burak Özdemir yangına müdahale ederken şov yapmakla suçlandı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Antalya'daki yangın bölgelerinde inceleme yaptı

Diyarbakır'da Amida Höyük'teki kazılarda 1. Dünya Savaşı'ndan kalma 782 el bombası bulundu

Siirt'te sağlık ekiplerini köyde gören vatandaşlar aşı olmak için kuyruk oluşturdu