İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.0472
  • 4.9942
  • 174.92
  • 112.122
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Çukur dizisinde Yamaç derinden sarsılıyor

Çukur son bölüm izleyenler Çukur 22. yeni bölüm fragmanı hakkında araştırma yapmaya başladılar. Show TV dizisi Çukur son bölüm nefes kesen sahnelerle ekranlara geldi.

x

Şaşırtan sahneleriyle izleyicilerine büyük sürprizler hazırlayan Çukur’da bu hafta, Vartolu’nun tüm mahallelinin önünde İdris’in babası olduğunu itiraf etmesiyle derinden sarsılacak. Kartların yeniden dağıtılacağı ‘Çukur’un yeni bölümünde beklenmedik güçler birleşecek ve büyük sürprizler yaşanacak. Gökhan Horzum’un senaryosunu yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizi bir mahalledeki iktidar kavgasını anlatır. Koçavalı ailesinin kontrolündeki Çukur, İstanbul’un en karmaşık mahallelerinden biridir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken koydukları tek kural buraya uyuşturucu girmemesidir.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çukur’daki kayıplar Yamaç’ı derinden sarsar ve hayatını sorgulamasına yol açar. Kendini kapana kısılmış hisseden Yamaç, gidenlerin intikamını alabilmek için şaşırtıcı bir iş birliği yapacaktır. Aliço, Hale’yi öldürenin kim olduğunu araştırırken geçmişin gizemli perdesini de aralayacak. İdris ise Vartolu’nun tüm mahallelinin önünde İdris’in babası olduğunu itiraf etmesiyle derinden sarsılacak. Kartların yeniden dağıtılacağı ‘Çukur’un yeni bölümünde beklenmedik güçler birleşecek ve büyük sürprizler yaşanacak.

Osmaniye´de hemzemin geçitte yük treninin çarptığı baba ve kucağındaki bebeği hayatını kaybetti.

Osmaniye´de feci kaza! Baba ve kucağındaki bebeği hayatını kaybetti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Uğruna karısını boşamıştı! Olay aşk trafiğe takıldı

AK Parti, yaptırdıkları son anketi açıkladı