• $9,5166
  • €11,0775
  • 549.093
  • 1513.49
6 Haziran 2021 Pazar 23:48 | Son Güncelleme:

Çukur final bölümü son fragman yayınlandı! Çukur dizisi final bölümünde Yamaç Koçovalı ve Şahram kavgası nefesleri kesecek

Çukur final bölümü son fragman yayınlandı! Çukur dizisi final bölümünde Yamaç Koçovalı ve Şahram kavgası nefesleri kesecek

Çukur dizisi final bölümü son fragmanı yayınlandı. Show TV'nin iddialı dizisi Çukur'un final bölümünün yeni fragmanı nefesleri kesti. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Savaş gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Çukur dizisi efsane final bölümü ile izleyiciye veda edecek. Çukur dizisinin yeni fragmanında Yamaç Koçovalı ve Şahram'ın teke tek kavgası damga vurdu.

Çukur dizisi bomba gibi bir final bölümüyle izleyiciye veda edecek. Show TV'nin iddialı yapımlarından Çukur'un yayınlanan yeni fragmanında Yamaç Koçovalı ve Şahram'ın teke tek mücadele ettiği heyecan dolu sahne dizi hayranlarının final bölümüne olan merakını daha da arttırdı.

Çukur dizisi 7 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanacak final bölümü yeni fragmanı yayınlandı. Ekran hayatına başladığı ilk günden itibaren seyirciyi hayran bırakan senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosu ile fenomenleşen dizi Çukur'un başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Savaş gibi sevilen oyuncular bulunuyor.

Gökhan Horzum'un senaryolaştırdığı, yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk'ün oturduğu Çukur dizisi final bölümü ile Pazartesi akşamı saat 20.00'de Show TV'de izleyici ile buluşacak.

4. Sezon 39. bölümü ile ekranlara veda edecek olan Çukur dizisi final bölümü de olan 131. bölümünün yayınlanan son fragmanı yine ses getirdi.

ÇUKUR SON FRAGMAN! FİNAL BÖLÜMÜNDE SEYİRCİYİ NELER BEKLİYOR OLACAK?

Çukur dizisi 7 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanacak final bölümüyle izleyiciye veda edecek.


Seyircinin ilgiyle takip ettiği Çukur dizisinin merakla beklenen efsane finalinde Yamaç ve Amca ölüm ile savaşacak.

Koçovalı ailesi ve Çukur hayatlarının en büyük sınavını verirken, fırtına son kez kopacak. Herkesin her şeyi göze aldığı son savaş nefesleri keserken; kimin kazanıp, kimin kaybedeceği, kimin yaşayıp, kimin öleceği merakla beklenecek. Geçmişten gelen misafirler, büyük sürprizler, fedalar ve vedaların damga vuracağı Çukur'un büyük finalinde tansiyon bir an bile düşmezken; Koçovalılar hem acıya hem de mucizelere aynı anda tanıklık edecek. Unutulmaz bir vedayla Çukur için her şey sonsuza kadar değişecek.


<p>Rusya'da bubrik, Rize'de kel simit  olarak sofraları süslüyor. 150 yıllık geçmişiyle kentin vazge

“Kel simit” için uzun kuyruk

Kayseri'de Geç Roma-Erken Bizans dönemine ait mozaikli yapı bulundu

Ardahan da kargaların istilasına uğradı

Konya'dan Avrupa'ya şırınga ihracatı