• $8,1444
  • €9,8024
  • 465.788
  • 1353.46
06 Mart 2021 Cumartesi 17:33 | Son Güncelleme:

Çukur 119. yeni bölüm fragmanında neler oluyor? Çukur dizisi 4. Sezon 27.yeni bölüm fragmanı izleyiciyi heyecanlandırdı

Çukur 119. yeni bölüm fragmanında neler oluyor" Çukur dizisi 4. Sezon 27.yeni bölüm fragmanı izleyiciyi heyecanlandırdı

Ay Yapım imzalı Çukur'un merakla beklenen 4. Sezon 27.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV'de ekrana gelen reyting rekortmeni dizisi Çukur, 119. bölümünde Yamaç'ın annesinden hesap sorduğu tanıtım gündeme bomba gibi düştü. İşte Çukur dizisi 4. Sezon 27.yeni bölümün (119. bölüm) ilk fragmanı...

Çukur 119. yeni bölüm (4. sezon 27.bölüm) fragman görüntüleri yayına girer girmez izleyiciyi heyecanlandırdı. Yamac'ın annesinden hesap sorduğu sahne ile dikkat çeken Çukur dizisi 4. Sezon 27.yeni bölüm fragmanı sosyal medyada da çok konuşuldu. Her yeni tanıtım fragmanında ilgiyi üzerinde toplamayı başaran Çukur 119. yeni bölüm fragmanı, özet ve ayrıntıları haberimizde...

ÇUKUR DİZİSİ 4. SEZON 27.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

"SEN NEREDEYDİN SULTAN ANAMIZ..."

Yamaç'ın annesinden hesap sorduğu tanıtımda Amca'nın karşısında yer almayı seçen Yamaç, tüm engellere rağmen kendi evine girmeyi başarıyor. İdris Koçovalı'nın Çukur'u için savaşmayı göze alan Yamaç'ın neler yapacağı büyük bir heyecanla beklenirken, Efsun ile karşı karşıya geldiği anlar merak uyandırıyor.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yamaç ve Efsun'un karşılaşması duygu dolu anlara sahne olurken, Efsun'un gösterdiği beklenmedik tepki herkesi şoke etti. İkili birbirine sarılırken, Efsun bir anda Yamaç'a saldırdı. Yamaç, sert bir tepkiyle karşılaşsa da Efsun'un ve çocuğunun peşini bırakmadı. Yaşadıklarını anlatmak ve çocuğuna kavuşmak için bir kez daha Efsun'un karşısına çıktı.

İkilinin yüzleştiği bu dakikalarda Yamaç, kızının adının "Masal" olduğunu öğrendi. Yamaç, hem ailesinde hem de Çukur'da yaşanan değişimin gerçek sebebini aramaya başladı. İdris Koçovalı'nın Çukur'una sadık kalarak Amca'nın tarafına geçmeyen insanlarla birebir görüştü ve Çukur'da gizli kalan gerçeklere şahit oldu.

Yaşanan değişimin arkasında neler olduğunu öğrenen Yamaç, Çukur'un uyuşturucu işine bulaştığını da kendi gözleriyle gördü ve tarafını seçerek Çukur'da yeni bir dönem başlatacak ilk adımı attı. Amca'nın karşısında yer almayı seçen Yamaç Koçovalı, bu kararıyla büyük bir savaşın da fitilini ateşledi.

Ermenistan'ın Sünik kentini ziyaret eden Başbakan Nikol Paşinyan'a tepki gösteren öfkeli bir grup '

Paşinyan yine kovuldu: Defol, burada işin yok!

Tarla sürerken buldu! Şimdi Çorum Müzesi'nde sergileniyor

Türk televizyonlarında şimdiye kadar sorulmuş en ilginç sorular

Baharın müjdecisi leylekler Ardahan'ı renklendiriyor