• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
16 Şubat 2021 Salı 10:49 | Son Güncelleme:

Çukur Cumali Amca kimdir, gerçek ismi nedir? Müfit Kayacan kaç yaşında ve nereli?

Çukur Cumali Amca kimdir, gerçek ismi nedir" Müfit Kayacan kaç yaşında ve nereli"

Show Tv ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Çukur'da bu hafta yine heyecanlı dakikalar yaşanacak. Koçovalı evinde ve mahallesinde değişen dengeler herkesi şaşırtacak. Yamaç ve Amca'nın ilk karşılaşması merakla beklenecek. Çukur Cumali amca kimdir, gerçek ismi ne? Müfit Kayacan kaç yaşında, aslen nereli? gibi soruların yanıtları tüm dizi takipçileri tarafından merak konusu oldu. İşte tüm detaylar..

Ay Yapım imzasıyla ekrana gelen Çukur'da bu hafta değişen dengeler izleyicileri ekrana kilitleyecek. Koçovalı evinde ve mahallede değişen dengeler herkesi şoke edecek. Yamaç ve Amca'nın ilk karşılaşması ise merakla beklenecek. Tüm dizi takipçileri Çukur Cumali amca kimdir, gerçek ismi ne? Müfit Kayacan kaç yaşında, aslen nereli? gibi soruların yanıtlarını araştırmaya başladılar..

ÇUKUR CUMALİ AMCA KİMDİR, GERÇEK İSMİ NE?

Amca Cumali Koçovalı ile Yamaç'ın ilk tanışması büyük bir heyecanla bekleniyor. Çukur'da Cumali amca karakterine Müfit Kayacan hayat veriyor.

Çukur 116. yeni bölüm bölüm kesintisiz izle! Çukur 116. bölüm tek parça izleme linki

MÜFİT KAYACAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Müfit Kayacan, 17 Ocak 1959 tarihinde Kaş, Antalya'da dünyaya geldi. Adana Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. İlk 1983 yılında rol aldığı Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın (AŞT) kurucularındandır ve 25 sene genel sanat yönetmenliğini üstlenmiştir. Bu süreçte 32 farklı oyunda rol aldı ve 25 oyun yönetti. 10 sene Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde Kültürel Hizmetler Daire Başkanlığı görevini yürüttü. Görev süresi içerisinde "Liselerarası Ulusal Tiyatro Şenliği" 1993 yılında ilk kez 6 lisenin katılımıyla başladı.

Altın Portakal Film Festivali'nde jüri üyeliği de yapan Müfit Kayacan, Likya Seyirlik Oyunlar Festivali'nin de yaratıcılarındandır. Kadınlar Tiyatro ile Buluşuyor 18 Mayıs 2015 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi. Evli ve iki çocuk babasıdır. 2012 yılında Adım Tiyatro ile sahneye koyduğu ve aynı zamanda rol aldığı Kanlı Nigâr oyunundaki "Abdi" rolüyle 16. Afife Tiyatro Ödülleri "En İyi Müzikal ya da Komedi Erkek Oyuncu" ödülüne aday gösterilmiştir.

<p>İstanbul Halkalı'da büyük bir yangın çıktı. </p><p>Dumanlar kilometrelerce öteden görülürken, eki

Halkalı'da iş yeri yangını

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek